Strona główna 30.11.2021.  

Unia Europejska    


Strona główna
budynek_gminy_sierpc_-_maly.jpg
 

Urząd Gminy w Sierpcu


ul. Biskupa Floriana 4
09-200 Sierpc

woj. mazowieckie, powiat sierpecki


tel. 24-275-57-01
fax. 24-275-57-01 w. 29

 e-mail:  info@gmina.sierpc.pl


Informacja

 

Sprawy wymagające osobistej obecności będą załatwiane z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Konieczne jest stosowanie środków ochrony osobistej: maseczki zasłaniającej nos i usta, dezynfekcji rąk, rękawiczek jednorazowych, bezpiecznych odległości (minimum 1,5 metra)

Dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi.

W trosce o bezpieczeństwo interesantów i pracowników Urzędu Gminy, zaleca się ograniczenie wizyt w Urzędzie do niezbędnych.  
Gminna Infolinia w sprawie transportu osób mających obiektywne trudności w samodzielnym dotarciu do punktów szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2, w tym osób niepełnosprawnych
 
tel.: 24 275-57-01 w. 21 czynna w godzinach 8.00 - 15.00 w dni robocze.
 

Osobami uprawnionymi do dowozu do punktów szczepień są:

a) osoby niepełnosprawne, tj. posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami;

b) osoby mające obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do  punktu szczepień, znajdującego się najbliżej miejsca zamieszkania,

Szczepienia przeciwko COVID-19 - ważne informacje


 


Konsultacje Planu Strategicznego Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023 - 2027
  puuuda_2.jpg 
 puuuda_3.jpg  
 
Mieszkają z Tobą cudzoziemcy lub ich zatrudniasz? Pomóż im!
pakiet_12_-_pom_cudzoziemcom_si_spisa.png

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) to jedyna szansa, by policzyć wszystkich cudzoziemców mieszkających w Polsce. Taka okazja zdarza się raz na 10 lat. Jeśli zatem znamy lub zatrudniamy obcokrajowców, warto im pomóc wypełnić ten obowiązek.

Wbrew pozorom Narodowy Spis Powszechny 2021 obejmuje nie tylko obywateli Polski - obowiązek spisowy dotyczy KAŻDEJ osoby mieszkającej w naszym kraju niezależnie od posiadanego obywatelstwa czy narodowości. Spisu nie należy się bać – tajemnica statystyczna gwarantuje, że jednostkowe dane dotyczące cudzoziemców oraz ich polskich pracodawców nie będą nikomu udostępniane, nawet w przypadku braku legalności pobyt czy pracy.

Czytaj całość
 
Fundacja ORLEN rozpoczęła nabór!
fundacja_orlen_logotyp.jpg

Fundacja ORLEN rozpoczęła nabór do kolejnej edycji programu Zdrowie dla Płocka. Inicjatrywa skierowana jest do organizacji z Płocka oraz powiatów płockiego, gostynińskiego i siepreckiego. Celem programu jest promowanie profilaktyki zdrowotnej, poprzez m. in. zajęcia sportowe, spotkania z dietetykiem oraz szkolenia i warsztaty na temat zapobiegania chorobom. Budżet programu to 300 tyś zł. Wnioskodawcy mogą ubiegać się o darowiznę w wysokości nawet 20 tyś zł. 

Czytaj całość
 
ARiMR zaprasza do udziału w konkursie pt. "Akcja Reanimacja i Moc Ratowania"
pierwsza_pomoc_ospp.png
Czytaj całość
 
Językowe zmagania  kurs językowy z języka niemieckiego i angielskiego
lowe_jezyki_bk_3.jpg
Czytaj całość
 
LOWE  Komputer i Internet bez tajemnic  warsztaty informatyczne
lowe_info_1.jpg
Czytaj całość
 
Remont Przedszkola w Studzieńcu!

Systematyczna poprawa warunków lokalowych placówek oświatowych oraz dążenie do poprawy bezpieczeństwa dzieci, młodzieży i pracowników przebywających na terenie szkół i przedszkola – to ważne i priorytetowe założenia lokalnej polityki oświatowej, realizowanej przez Wójta Gminy Sierpc – Krzysztofa Korpolińskiego.

Obecnie trwają prace remontowe w budynku Publicznego Przedszkola w Studzieńcu obejmujące: malowanie wszystkich ścian wewnątrz budynku oraz wymianę podłóg w salach lekcyjnych, na korytarzu i w szatni. Nowa podłoga typu tarkett spełniająca najwyższe wymagania będzie odporna na ścieranie, wszelkie uszkodzenia i będzie łatwa do utrzymania w czystości.

Dzięki przeprowadzonym pracom remontowym pomieszczenia budynku zyskają estetyczny wygląd, a dzieci będą mogły zdobywać wiedzę i nowe umiejętności w komfortowych warunkach.

remont_2.jpeg

 

 
Nowy sprzęt dla Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Goleszynie!
logotypy_123456.png

    Ochotnicza Straż Pożarna w Goleszynie z siedzibą w Białyszewie w dniu 17 maja 2021 roku zawarła ze Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania „Sierpeckie Partnerstwo” umowę o powierzeniu grantu na zadanie pod nazwą: „Doposażenie Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP Goleszyn”. Złożony na początku 2020 roku przez OSP w Goleszynie wniosek o powierzenie grantu na w/w zadanie został pozytywnie rozpatrzony, a tym samym zarekomendowany do dofinansowania. Wysokość przyznanego grantu na realizację projektu wyniosła niespełna 9500,00 zł. 

Czytaj całość
 
Dzień Dziecka w Gminie Sierpc!

 

zochowo_dzie_dziecka_1.jpg 

W miesiącach czerwiec – lipiec na terenie Gminy Sierpc miały miejsce wydarzenia związane z Dniem Dziecka. W poszczególnych sołectwach oraz Szkołach i Przedszkolu z terenu Gminy Sierpc organizowane były pikniki, imprezy, animacje, konkursy i zabawy dla najmłodszych. Radości było co niemiara, ponieważ wspólnym harcom, pieczeniu kiełbasek, grom zespołowym, rozmowom bez końca i śmiechom – sprzyjała pogoda i chęć bycia razem.

Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji dla całych rodzin. Wśród nich m.in.: pokaz sprzętu strażackiego, malowanie twarzy, dmuchańce, rozgrywki sportowe, animacje dla dzieci, kurtyny wodne, itp.

Wszystkie te wydarzenia były dofinansowane ze środków z budżetu Gminy Sierpc.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 55 - 63 z 655
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy - dane kontaktowe
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Komunikaty i ostrzeżenia
Fundusze Europejskie
 
 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


  

Odpady komunalne

 


Zadanie pn.:

„Wykonanie inwentaryzacji źródeł ciepła na terenie Gminy Sierpc”

zrealizowane w 2021 r., współfinansowano przy pomocy środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza i Mikroklimatu MAZOWSZE 2021”

logo-mazwosze.jpg 

 
logo-eu-rp-fs.png
 
 

 
 fundusz.jpg
„Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2021 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 30 000,00 zł” www.wfosigw.pl

www.wfosigw.pl

 
fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2020 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 47 257,23 zł"

www.wfosigw.pl

    
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiego    
logo-mikroporady.jpg

 

Logowanie