Strona główna 20.02.2019.  

Unia Europejska    


Urząd Gminy w Sierpcu
ul. Biskupa Floriana 4
09-200 Sierpc

woj. mazowieckie, powiat sierpecki

budynek_gminy_sierpc_-_maly.jpg

tel. 24-275-57-01
fax. 24-275-57-01 w. 29

 e-mail:  info@gmina.sierpc.pl

 


XLI Eliminacje Miejsko - Gminne Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"

   W dniu 06 marca 2018 roku w sali konferencyjnej w Urzędzie Gminy w Sierpcu odbyły się XLI miejsko-gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ph.”Młodzież zapobiega Pożarom”.

   W eliminacjach miejsko-gminnych udział wzięli uczniowie w dwóch kategoriach wiekowych:

• I grupa wiekowa (szkoły podstawowe) - 8 uczestników

• II grupa wiekowa ( VII klasy szkoły podstawowej oraz II I III klasy szkoły gimnazjalnej) – 11 uczestników

Uczniowie musieli rozwiązać test zawierający zagadnienia z przepisów przeciwpożarowych oraz zasad postępowania przy udzielaniu pierwszej pomocy przygotowany przez Państwową PSP w Sierpcu.


Czytaj całość
eliminacje_2.jpg
Czytaj całość
 
Konkurs Plastyczny dla Dzieci pn:"Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy"

   Odział Regionalny Kasy Ubezpieczenia Społecznego Rolników w Warszawie organizuje konkurs plastyczny dla dzieci pn.:" Bezpiecznie na wsi mamy- upadkom zapobiegamy".

  Celem konkursu jest promowanie wśród  uczniów szkół podstawowychz terenów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego oraz popularyzowanie Wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat.

Czytaj całość

 

Czytaj całość
 
"Ptasi Raj" w Borkowie Kościelnym
SZKOŁA PODSTAWOWA W BORKOWIE KOŚCIELNYM NAGRODZONA W  KONKURSIE   "FUNDUSZ NATURALNEJ ENERGII"
 
 
 
Czytaj całość
  Szkoła Podstawowa w Borkowie Kościelnym została laureatem konkursu grantowego Funduszu Naturalnej Energii i otrzymała nagrodę w kwocie 10 000 złotych na realizację projektu „ Ptasi Raj - ochrona bioróżnorodności w dolinie Sierpienicy".
Czytaj całość
 
KONKURS - BEZPIECZNE GOSPODARSTWO ROLNE
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego organizuje konkurs pn. „BEZPIECZNE GOSPODARSTWO ROLNE" , którego celem jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych.

 
 Czytaj całość

Czytaj całość
 
Przedsiębiorco, załóż Profil Zaufany już dziś!

Czytaj całośćProfil Zaufany to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu można załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, online w serwisach administracji publicznej. Warto założyć go jak najszybciej – przede wszystkim już teraz powinni to zrobić przedsiębiorcy.

Od 1 stycznia najmniejsi przedsiębiorcy – płatnicy VAT, zatrudniający do 10 osób, o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro rocznie (także prowadzący jednoosobowe działalności gospodarcze) - najpóźniej do 26 lutego 2018 r. po raz pierwszy muszą wysłać do systemu Ministerstwa Finansów Jednolity Plik Kontrolny (JPK_VAT). JPK_VAT przesyła się wyłącznie elektronicznie.

Z Profilem Zaufanym na pewno Ci się uda.

JPK_VAT to zestaw informacji o operacjach gospodarczych przedsiębiorcy za dany okres. Przesyła się go wyłącznie w wersji elektronicznej. Dane pobierane są bezpośrednio z systemów finansowo-księgowych przedsiębiorstwa. JPK posiada określony układ i format (schemat xml), który ułatwia jego przetwarzanie.

Do prawidłowego złożenia i wysłania Jednolitego Pliku Kontrolnego potrzebny jest certyfikat kwalifikowany lub Profil Zaufany (eGO). JPK trzeba też uwierzytelnić.

Czytaj całość
 
ZAPROSZENIE
 
 
 


 
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 66 z 285
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Przewodnik Interesanta
Bezpieczeństwo
Komunikaty i ostrzeżenia

 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


 

 

Odpady komunalne

   
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Ochrona bioróżnorodności w Przyrzeczu Skrwy Prawej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 26.228,00 zł"

www.wfosigw.pl  


fundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"fundusz.jpg

"Budowa przyrodniczo-edukacyjnej infrastruktury terenowej w miejscowości Borkowo Kościelne w gminie Sierpc dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 19.758,00 zł"

 fundusz.jpg
Organizacja III sierpeckiego konkursu ekologicznego "Z ekologią za pan brat" dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 11.907,00 zł
 szkola-rownych-szans.png

Projekt “Szkoła równych szans!”

 


 

image3015.gif

Inwestycje z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objęte PROW na lata 2007-2013 zrealizowane w 2013 r.

 


do_przedszkola_logo.gif


 
 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg

 

Logowanie