Strona główna 16.12.2019.  

Unia Europejska    


Urząd Gminy w Sierpcu
ul. Biskupa Floriana 4
09-200 Sierpc

woj. mazowieckie, powiat sierpecki

budynek_gminy_sierpc_-_maly.jpg

tel. 24-275-57-01
fax. 24-275-57-01 w. 29

 e-mail:  info@gmina.sierpc.pl

 


Uprzejmie informujemy, że od 01 czerwca 2019 roku

zmienia się numer rachunku bankowego Urzędu Gminy w Sierpcu:

 

Bank Spółdzielczy w Starej Białej

Oddział w Sierpcu

58 9015 0001 2005 0000 0521 0001

 


Zaproszenie

MAZOWIECKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W WARSZAWIE

POWIATOWY ZESPÓŁ DORADZTWA ROLNICZEGO W SIERPCU

ZAPRASZA

NA SZKOLENIE ORGANIZOWANE

10 KWIETNIA (ŚRODA) 2019 ROKU O GODZ. 9:00

W WIEJSKIM OŚRODKU KULTURY I SPORTU W PIASKACH, ul. Lipowa 1, 09-200 Sierpc

 

TEMAT: "Nowoczesne technologie uprawy zbóż dla rolników z woj. mazowieckiego"

Czytaj całość
 
Informacja
Informacje o nieodpłatnej pomocy prawnej w Powiecie Sierpeckim na 2019 r. oraz lista jednostek nieodpłatnego poradnictwa dostępnego dla mieszkańców Powiatu Sierpeckiego.
 
XVII edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

 
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE KADENCJI SOŁTYSÓW

W poniedziałek, 11 marca 2019 roku w remizie OSP Borkowo Wielkie odbyło się uroczyste spotkanie na zakończenie kadencji Sołtysów oraz Rad Sołeckich z terenu Gminy Sierpc. Uroczystość była także okazją do świętowania przypadającego w tym dniu Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa. Święto to w ostatnich latach staje się coraz popularniejsze w gminach wiejskich. W spotkaniu wzięli udział: Gospodarz - Wójt Gminy Sierpc Krzysztof Korpoliński, Poseł na Sejm RP Waldemar Olejniczak, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Sierpeckiego Małgorzata Korpolińska, Starosta Sierpecki Mariusz Turalski, Wicestarosta Jarosław Ocicki, Radni Rady Gminy Sierpc z Przewodniczącym Rady Gminy Andrzejem Kanigowskim na czele, Sołtysi z 40 sołectw, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Starej Białej Marcin Łukasik, Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Starej Białej Renata Bartnik oraz Dyrektor Oddziału Banku Spółdzielczego w Sierpcu Joanna Wilkowska.  

Czytaj całość   dsc_0477_poprawa_crop.jpg  dsc_0530.jpg

 

Czytaj całość
 
DZIEŃ KOBIET W KOLE GOSPODYŃ WIEJSKICH W STUDZIEŃCU

W dniu 09.03.2019 roku o godzinie 15.00 w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Studzieńcu został zorganizowany uroczysty Dzień Kobiet połączony z oficjalnym otwarciem pierwszego w Gminie Sierpc Koła Gospodyń Wiejskich. W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście: Pan Waldemar Olejniczak – Poseł na Sejm RP, Pani Małgorzata Korpolińska – Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Sierpeckiego, Pan Mariusz Turalski – Starosta Sierpecki, Pan Jarosław Ocicki – Wicestarosta, Pan Krzysztof Korpoliński – Wójt Gminy Sierpc, Pan Tomasz Witkowski – Radny Gminy Sierpc, Pan Maciej Jeżewski – Sołtys i Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Studzieńcu, Pan Kazimierz Rudziński – Sołtys wsi Rachocin oraz Pani Elżbieta Wesołowska – Dyrektor Publicznego Przedszkola w Studzieńcu.

Czytaj całość 2.jpg 3.jpg 

 

Czytaj całość
 
Życzenia

 dzie-sotysa.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Z okazji Dnia Sołtysa

wszystkim Sołtysom oraz Radom Sołeckim składamy najserdeczniejsze życzenia pomyślności, spełnienia planów i zamierzeń w życiu osobistym.

Życzymy sukcesów, wytrwałości i zadowolenia z wypełnianych obowiązków. Dziękujemy za współpracę, zaangażowanie oraz liczne inicjatywy na rzecz społeczności lokalnych. Niech Wasza ciężka praca dostarcza Wam wielu satysfakcji i będzie źródłem społecznego uznania
. 

 

 Andrzej Kanigowski

Przewodniczący Rady Gminy Sierpc
i Radni Rady Gminy Sierpc

 

Krzysztof Korpoliński

Wójt Gminy Sierpc
i pracownicy Urzędu Gminy w Sierpcu  

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 49 - 54 z 343
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Bezpieczeństwo
Komunikaty i ostrzeżenia

 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


  

Odpady komunalne

   


fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2019 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 18 526,00 zł"

www.wfosigw.pl

 


fundusz.jpg

"Eko-logiczne spotkania z przyrodą w Gminie Sierpc dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 33.624,00 zł"

www.wfosigw.pl  


 
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Ochrona bioróżnorodności w Przyrzeczu Skrwy Prawej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 26.228,00 zł"

www.wfosigw.pl  


fundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"fundusz.jpg

"Budowa przyrodniczo-edukacyjnej infrastruktury terenowej w miejscowości Borkowo Kościelne w gminie Sierpc dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 19.758,00 zł"

 
 szkola-rownych-szans.png

Projekt "Szkoła równych szans!"


 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg

 

Logowanie