Strona główna 21.08.2019.  

Unia Europejska    


Urząd Gminy w Sierpcu
ul. Biskupa Floriana 4
09-200 Sierpc

woj. mazowieckie, powiat sierpecki

budynek_gminy_sierpc_-_maly.jpg

tel. 24-275-57-01
fax. 24-275-57-01 w. 29

 e-mail:  info@gmina.sierpc.pl

 


Uprzejmie informujemy, że od 01 czerwca 2019 roku

zmienia się numer rachunku bankowego Urzędu Gminy w Sierpcu:

 

Bank Spółdzielczy w Starej Białej

Oddział w Sierpcu

58 9015 0001 2005 0000 0521 0001

 


PRZEKAZANIE GMINIE SIERPC SPRZĘTU PRZEZ ZAKŁAD KARNY W PŁOCKU
Czytaj całość

W piątek, 05 kwietnia 2019 roku Wójt Gminy Sierpc – Krzysztof Korpoliński spotkał się z Dyrektorem Zakładu Karnego w Płocku – Konradem Guzanek celem oficjalnego przekazania na potrzeby Gminy Sierpc samochodu ciężarowego marki STAR.

Podczas spotkania Wójt Gminy Sierpc przekazał dyrektorowi Zakładu Karnego podziękowanie za nieodpłatne przekazanie samochodu. Pozyskany nieodpłatnie samochód służyć będzie realizacji zadań publicznych w Gminie Sierpc.

Czytaj całość
 
Zaproszenie

MAZOWIECKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W WARSZAWIE

POWIATOWY ZESPÓŁ DORADZTWA ROLNICZEGO W SIERPCU

ZAPRASZA

NA SZKOLENIE ORGANIZOWANE

10 KWIETNIA (ŚRODA) 2019 ROKU O GODZ. 9:00

W WIEJSKIM OŚRODKU KULTURY I SPORTU W PIASKACH, ul. Lipowa 1, 09-200 Sierpc

 

TEMAT: "Nowoczesne technologie uprawy zbóż dla rolników z woj. mazowieckiego"

Czytaj całość
 
Informacja
Informacje o nieodpłatnej pomocy prawnej w Powiecie Sierpeckim na 2019 r. oraz lista jednostek nieodpłatnego poradnictwa dostępnego dla mieszkańców Powiatu Sierpeckiego.
 
XVII edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

 
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE KADENCJI SOŁTYSÓW

W poniedziałek, 11 marca 2019 roku w remizie OSP Borkowo Wielkie odbyło się uroczyste spotkanie na zakończenie kadencji Sołtysów oraz Rad Sołeckich z terenu Gminy Sierpc. Uroczystość była także okazją do świętowania przypadającego w tym dniu Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa. Święto to w ostatnich latach staje się coraz popularniejsze w gminach wiejskich. W spotkaniu wzięli udział: Gospodarz - Wójt Gminy Sierpc Krzysztof Korpoliński, Poseł na Sejm RP Waldemar Olejniczak, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Sierpeckiego Małgorzata Korpolińska, Starosta Sierpecki Mariusz Turalski, Wicestarosta Jarosław Ocicki, Radni Rady Gminy Sierpc z Przewodniczącym Rady Gminy Andrzejem Kanigowskim na czele, Sołtysi z 40 sołectw, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Starej Białej Marcin Łukasik, Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Starej Białej Renata Bartnik oraz Dyrektor Oddziału Banku Spółdzielczego w Sierpcu Joanna Wilkowska.  

Czytaj całość   dsc_0477_poprawa_crop.jpg  dsc_0530.jpg

 

Czytaj całość
 
DZIEŃ KOBIET W KOLE GOSPODYŃ WIEJSKICH W STUDZIEŃCU

W dniu 09.03.2019 roku o godzinie 15.00 w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Studzieńcu został zorganizowany uroczysty Dzień Kobiet połączony z oficjalnym otwarciem pierwszego w Gminie Sierpc Koła Gospodyń Wiejskich. W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście: Pan Waldemar Olejniczak – Poseł na Sejm RP, Pani Małgorzata Korpolińska – Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Sierpeckiego, Pan Mariusz Turalski – Starosta Sierpecki, Pan Jarosław Ocicki – Wicestarosta, Pan Krzysztof Korpoliński – Wójt Gminy Sierpc, Pan Tomasz Witkowski – Radny Gminy Sierpc, Pan Maciej Jeżewski – Sołtys i Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Studzieńcu, Pan Kazimierz Rudziński – Sołtys wsi Rachocin oraz Pani Elżbieta Wesołowska – Dyrektor Publicznego Przedszkola w Studzieńcu.

Czytaj całość 2.jpg 3.jpg 

 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 25 - 30 z 320
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Bezpieczeństwo
Komunikaty i ostrzeżenia

 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


  

Odpady komunalne

   


fundusz.jpg

"Eko-logiczne spotkania z przyrodą w Gminie Sierpc dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 33.624,00 zł"

www.wfosigw.pl  


 
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Ochrona bioróżnorodności w Przyrzeczu Skrwy Prawej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 26.228,00 zł"

www.wfosigw.pl  


fundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"fundusz.jpg

"Budowa przyrodniczo-edukacyjnej infrastruktury terenowej w miejscowości Borkowo Kościelne w gminie Sierpc dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 19.758,00 zł"

 fundusz.jpg
Organizacja III sierpeckiego konkursu ekologicznego "Z ekologią za pan brat" dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 11.907,00 zł
 szkola-rownych-szans.png

Projekt “Szkoła równych szans!”

 

  

 

do_przedszkola_logo.gif


 

 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg

 

Logowanie