Strona główna 21.11.2018.  

Unia Europejska    


Urząd Gminy w Sierpcu
ul. Biskupa Floriana 4
09-200 Sierpc

woj. mazowieckie, powiat sierpecki

budynek_gminy_sierpc_-_maly.jpg

tel. 024-275-57-01
fax. 024-275-57-01

 e-mail:  info@gmina.sierpc.pl

 

Uprzejmie informujemy, że od 1 maja 2016 r. zmienia się numer rachunku bankowego Urzędu Gminy w Sierpcu. Nowy numer to:
 
Bank Pekao SA I O/Sierpc
73 1240 5703 1111 0010 6738 1026

 


Letni Festyn Sportowo-Rekreacyjny
 
 

 
 
I FESTIWAL SMAKU W LIPNIE
 
 
 

 
 
JUBILEUSZ OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH
   W niedzielę 8 lipca 2018r. na  boisku Szkoły Podstawowej w Borkowie Kościelnym odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu 70-lecia istnienia OSP w Borkowie Kościelnym, 90- lecia istnienia OSP w Borkowie Wielkim oraz  90- lecia istnienia OSP w Dąbrówkach.
Czytaj całość
Czytaj całość
 
ŚWIĘTO SPORTU I EKOLOGII W BORKOWIE KOŚCIELNYM

    W dniu 8 czerwca 2018r. na terenie Szkoły Podstawowej w Borkowie Kościelnym odbył się IV Piknik  Ekologiczno-Sportowy zorganizowany przez nauczycieli i uczniów tej szkoły pod honorowym patronatem Wójta Gminy Sierpc Pana Krzysztofa Korpolińskiego i ogromnym wsparciu i zaangażowaniu Pani Dyrektor Marii Trzcińskiej, Rady Rodziców i wszystkich pracowników szkoły.

Czytaj całość

 

Czytaj całość
 
Wyjazd edukacyjny uczniów w ramach projektu Szkoła równych szans!

    W dniach 18-20 czerwca 2018r. stu dwudziestu ośmiu uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Sierpc uczestniczyło w darmowym, trzydniowym wyjeździe edukacyjnym w ramach projektu "Szkoła równych szans!", który jest realizowany przez Gminę Sierpc ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem wyjazdu była edukacja uczniów w zakresie dorobku kulturalnego, gospodarczego i naukowego. Organizatorzy wycieczki zapewnili dzieciom i młodzieży wiele atrakcji. Za oknami wspaniała pogoda, aż żal siedzieć w szkolnych ławkach, dlatego na koniec roku szkolnego gmina Sierpc zaprosiła dzieci uczestniczące w projekcie edukacyjnym na wspaniałe lekcje przyrody, fizyki, biologii, historii i sztuki.

 Czytaj całość
 
Czytaj całość
 
Roczny Program wspólpracy Województwa Mazowieckiego na 2019 rok
Zarząd Województwa Mazowieckiego zaprasza do współtworzenia Programu współpracy na 2019 rok

Pełnomocnik Marszałka Województwa Mazowieckiego ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi, w imieniu Zarządu Województwa Mazowieckiego, zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do udziału w pracach nad przygotowaniem projektu Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi na 2019 rok, najważniejszego dokumentu wpływającego na zakres współpracy Samorządu Województwa Mazowieckiego z sektorem pozarządowym. Termin składania uwag i propozycji do projektu to 6 lipca br.

Punktem wyjścia do pracy nad przyszłorocznym programem współpracy jest program obowiązujący
w roku 2018. Jest on dostępny na stronie internetowej Samorządowego Forum Dialogu Obywatelskiego http://www.dialog.mazovia.pl/program_wspolpracy/program_wspolpracy_na_2018.html.  

 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 25 - 30 z 273
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Przewodnik Interesanta
Bezpieczeństwo
Komunikaty i ostrzeżenia

 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


 

 

Odpady komunalne

   
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Ochrona bioróżnorodności w Przyrzeczu Skrwy Prawej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 26.228,00 zł"

www.wfosigw.pl  


fundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"fundusz.jpg

"Budowa przyrodniczo-edukacyjnej infrastruktury terenowej w miejscowości Borkowo Kościelne w gminie Sierpc dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 19.758,00 zł"

 fundusz.jpg
Organizacja III sierpeckiego konkursu ekologicznego "Z ekologią za pan brat" dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 11.907,00 zł
 szkola-rownych-szans.png

Projekt “Szkoła równych szans!”

 


 

image3015.gif

Inwestycje z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objęte PROW na lata 2007-2013 zrealizowane w 2013 r.

 


do_przedszkola_logo.gif


 
 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg

 

Logowanie