Strona główna 14.12.2018.  

Unia Europejska    


Urząd Gminy w Sierpcu
ul. Biskupa Floriana 4
09-200 Sierpc

woj. mazowieckie, powiat sierpecki

budynek_gminy_sierpc_-_maly.jpg

tel. 24-275-57-01
fax. 24-275-57-01 w. 29

 e-mail:  info@gmina.sierpc.pl

 

 

W dniu 24 grudnia 2018 r.

Urząd Gminy w Sierpcu będzie nieczynny.

 

Dzień ten był odpracowany

dnia 1 grudnia 2018 r. (tj. sobota)

w godz. od 7.15 - 15.15 

 


DRODZY ROLNICY

      Biuro Powiatowe ARiMR w Sierpcu przypomina o obowiązku dokonania spisu zwierząt przebywających w siedzibie stada co najmniej raz na dwanaście miesięcy, nie później jednak niż w dniu 31 grudnia. Informacje o liczbie świń ustalonych w trakcie spisu należy przekazać Kierownikowi Biura Powiatowego ARiMR w ciągu 7 dni od daty sporządzenia spisu.

      Posiadacz owcy, kozy lub świni, dokonuje spisu zwierząt przebywających w siedzibie stada, obejmującego liczbę tych zwierząt. Spis owiec, kóz lub świń należy umieścić w księdze rejestracji.

      Posiadacze bydła nie mają obowiązku dokonania spisu tych zwierząt.

 

KIEROWNIK
Biura Powiatowego w Sierpcu
AGENCJI RESTRUKTURYZACJI
I MODERNIZACJI ROLNICTWA

 
Informacja

logo_fead.jpg

 


 

 

 

INFORMACJA

 

     Wójt Gminy Sierpc - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sierpcu  informuje, iż odbiór artykułów spożywczych dla osób najbardziej potrzebujących w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowanego Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym realizowanego Podprogramie 2018  odbędzie się w dniu: 6 grudnia 2018r. (czwartek) w następujących miejscowościach:

 

Czytaj całość
 
Informacja

Informacja dla rolników ubiegających się o pomoc de minimis w rolnictwie - limity

 
I Sesja Rady Gminy Sierpc w kadencji 2018-2023
 W poniedziałek, w dniu 19 listopada 2018 roku w Urzędzie Gminy w Sierpcu odbyła się I Sesja Rady Gminy Sierpc w kadencji 2018-2023. W obradach udział wzięło 15 radnych. Podczas sesji radni złożyli ślubowanie oraz odebrali zaświadczenia o wyborze na stanowisko. Odbyło się też zaprzysiężenie wybranego na kolejną kadencję Wójta Gminy Sierpc – Krzysztofa Korpolińskiego.
 
 Czytaj całość
 
Czytaj całość
 
Ogłoszenie - konsultacje
OGŁOSZENIE Wójta Gminy Sierpc z dn. 22.11.2017 r. o przeprowadzeniu konsultacji dotyczących projektu „Programu współpracy Gminy Sierpc z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2019” 
 
Ćwiczenia sił zbrojnych - syreny alarmowe

W najbliższą środę 14 listopada 2018 r. między godziną 9.00 a 14.00 na terenie całego województwa mazowieckiego uruchomione zostaną syreny alarmowe wchodzące w skład powiatowych i miejskich systemów ostrzegania i alarmowania. Będzie to trening systemu wczesnego ostrzegania towarzyszący ćwiczeniu RENEGADE- SAREX 18/II.

Podczas ćwiczenia w ramach treningu uruchomiony zostanie trzyminutowy modulowany dźwięk syren sygnalizujący ogłoszenie alarmu. Odwołanie alarmu nastąpi poprzez trzyminutowy ciągły dźwięk syren. Włączenie syren alarmowych jest elementem ćwiczenia na wypadek powiadamiania o zagrożeniu. W związku z tym, że są to ćwiczenia, mieszkańcy nie powinni podejmować żadnych czynności.

 

Zespół Prasowy Wojewody Mazowieckiego 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 6 z 277
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Przewodnik Interesanta
Bezpieczeństwo
Komunikaty i ostrzeżenia

 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


 

 

Odpady komunalne

   
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Ochrona bioróżnorodności w Przyrzeczu Skrwy Prawej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 26.228,00 zł"

www.wfosigw.pl  


fundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"fundusz.jpg

"Budowa przyrodniczo-edukacyjnej infrastruktury terenowej w miejscowości Borkowo Kościelne w gminie Sierpc dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 19.758,00 zł"

 fundusz.jpg
Organizacja III sierpeckiego konkursu ekologicznego "Z ekologią za pan brat" dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 11.907,00 zł
 szkola-rownych-szans.png

Projekt “Szkoła równych szans!”

 


 

image3015.gif

Inwestycje z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objęte PROW na lata 2007-2013 zrealizowane w 2013 r.

 


do_przedszkola_logo.gif


 
 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg

 

Logowanie