Strona główna 30.11.2021.  

Unia Europejska    


GMINA SIERPC ZAKUPIŁA NOWY CIĄGNIK

cignik1121.jpg

Dzięki uzyskanemu dofinansowaniu z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych Gmina Sierpc zakupiła fabrycznie nowy ciągnik rolniczy marki CLAAS model ARION 440 o mocy 125 KM. Charakteryzujący się nowoczesnością oraz wysokimi parametrami technicznymi pojazd pozwoli usprawnić wykonywanie należących do zadań własnych gminy prac terenowych. Zakupiony sprzęt będzie wykorzystywany do wykonywania prac ziemnych, remontowo-budowlanych, a także jako wsparcie w zimowym utrzymaniu dróg gminnych. Ponadto, Gmina Sierpc planuje zakup osprzętu do w/w ciągnika w postaci: pługa śnieżnego, kosiarki oraz posypywarki. Urządzenia te korzystnie wpłyną  na właściwe utrzymanie gminnej infrastruktury oraz dróg i chodników na terenie Gminy całym rokiem. Doposażenie bazy technicznej ma kluczowe znaczenie dla jakości i szybkości wykonywanych zadań na potrzeby mieszkańców gminy Sierpc. 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy - dane kontaktowe
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Komunikaty i ostrzeżenia
Fundusze Europejskie
 
 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


  

Odpady komunalne

 


Zadanie pn.:

„Wykonanie inwentaryzacji źródeł ciepła na terenie Gminy Sierpc”

zrealizowane w 2021 r., współfinansowano przy pomocy środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza i Mikroklimatu MAZOWSZE 2021”

logo-mazwosze.jpg 

 
logo-eu-rp-fs.png
 
 

 
 fundusz.jpg
„Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2021 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 30 000,00 zł” www.wfosigw.pl

www.wfosigw.pl

 
fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2020 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 47 257,23 zł"

www.wfosigw.pl

    
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiego    
logo-mikroporady.jpg

 

Logowanie