Strona główna 30.11.2021.  

Unia Europejska    


Dofinansowanie na budowę sieci kanalizacyjnej w miejscowości Miłobędzyn!
gmina_-_miobedzyn.png

1 995 000,00  złotych otrzyma Gmina Sierpc z Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych „Polski Ład” na budowę kanalizacji sanitarnej w miejscowości Miłobędzyn. Zadanie zostało objęte dofinansowaniem na poziomie 95% kosztów inwestycji i dotyczy budowy sieci kanalizacyjnej wraz z odcinkami łączącymi sieć z poszczególnymi posesjami (długość około 2 km). Sieć kanalizacyjna posłuży do odprowadzania ścieków z gospodarstw domowych, umożliwi mieszkańcom budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych odprowadzanie ścieków do kanalizacji zbiorczej.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy - dane kontaktowe
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Komunikaty i ostrzeżenia
Fundusze Europejskie
 
 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


  

Odpady komunalne

 


Zadanie pn.:

„Wykonanie inwentaryzacji źródeł ciepła na terenie Gminy Sierpc”

zrealizowane w 2021 r., współfinansowano przy pomocy środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza i Mikroklimatu MAZOWSZE 2021”

logo-mazwosze.jpg 

 
logo-eu-rp-fs.png
 
 

 
 fundusz.jpg
„Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2021 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 30 000,00 zł” www.wfosigw.pl

www.wfosigw.pl

 
fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2020 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 47 257,23 zł"

www.wfosigw.pl

    
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiego    
logo-mikroporady.jpg

 

Logowanie