Strona g堯wna 30.11.2021.  

Unia Europejska    


Program wsparcia dla dzieci z rodzin by造ch pracownik闚 PGR.

Og這szono program wsparcia dla dzieci z rodzin by造ch pracowników PGR, z którego skorzysta mog gminy, na terenie których dzia豉造 Pa雟twowe Gospodarstwa Rolne.

 

W programie „Granty PPGR - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym" b璠 mogli równie wzi望 udzia mieszka鎍y gminy Sierpc. Dofinansowanie w ramach konkursu grantowego ma zosta przeznaczone na zakup sprz皻u komputerowego, który zostanie udost瘼niony dzieciom z rodzin by造ch pracowników PGR.

Kto jest uprawniony do skorzystania ze wsparcia?

Ka盥y ucze ubiegaj帷y si o przyznanie sprz皻u musi spe軟ia nast瘼uj帷e warunki:

1. rodzice, dziadkowie lub pradziadkowie pracowali w zlikwidowanym pa雟twowym przedsi瑿iorstwie gospodarki rolnej;

2. mieszka w miejscowo軼i lub na terenie gminy, w której znajdowa si zlikwidowany PGR;

3. dziecko wskazane w niniejszym o鈍iadczeniu nie otrzyma這 na w豉sno嗆 lub w drodze u篡czenia, w ostatnim roku oraz roku poprzedzaj帷ym rok z這瞠nia przedmiotowego wniosku (tj. w roku 2020 i 2021), komputera stacjonarnego lub przeno郾ego b璠帷ego laptopem zakupionego ze 鈔odków publicznych lub 鈔odków organizacji pozarz康owych lub zwrotu kosztów, lub dofinansowania zakupu tych rzeczy.

Jak aplikowa do programu?

Warunkiem udzia逝 w programie jest:

1. Z這瞠nie o鈍iadczenia dla rodzica/opiekuna prawnego o zamieszkaniu w miejscowo軼i lub gminie, w której funkcjonowa造 niegdy zlikwidowane pa雟twowe przedsi瑿iorstwa gospodarki rolnej (PGR) oraz o fakcie, 瞠 cz這nkowie rodzin (krewni w linii prostej) tj. rodzice, dziadkowie, pradziadkowie/opiekunowie prawni pracowali w zlikwidowanym pa雟twowym przedsi瑿iorstwie gospodarki rolnej i zamieszkiwa w miejscowo軼i lub gminie obj皻ej PPGR lub o鈍iadczenia ucznia szko造 鈔edniej, który osi庵n掖 pe軟oletnio嗆. Te dokumenty b璠 podstaw do z這瞠nia wniosku przez gmin,

2.  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych,

3. Za陰czenie dokumentów potwierdzaj帷ych fakt zatrudnienia w PPGR, które nale篡 do陰czy do o鈍iadczenia.

Gdzie i do kiedy nale篡 z這篡 wymagane dokumenty?

Wszystkie niezb璠ne o鈍iadczenia nale篡 z這篡 niezw這cznie do dnia 2 listopada 2021 r. do godz. 15.15, w Urz璠zie Gminy Sierpc. Wszelkie dokumenty sk豉dane po tym terminie nie b璠 rozpatrywane. O鈍iadczenia mo積a pobra w pokoju nr 102 lub na naszej stronie internetowej.

Wi璚ej informacji udziela pracownik Urz璠u Gminy Sierpc - Pani Beata Okraszewska , tel. 24 275 57 01 wew21.

Uwaga! Z這瞠nie o鈍iadczenia nie gwarantuje otrzymania wsparcia w ramach projektu!

Wi璚ej informacji na stronie: https://www.gov.pl/web/cppc/wsparcie-ppgr

 

Zmiany w dokumentacji konkursowej wprowadzone przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa skutkowa mog wprowadzeniem zmian w udost瘼nianych formularzach i konieczno軼i przed這瞠nia dodatkowych dokumentów czy informacji.

 

 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

O鈍iadczenie ucznia

O鈍iadczenie rodzica 

 
« poprzedni artyku   nast瘼ny artyku »
Menu witryny
Strona g堯wna
Informacje o Gminie
Aktualno軼i
Rada Gminy
Urz康 Gminy - dane kontaktowe
So貫ctwa
GOPS
Szko造 i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zak豉d Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Komunikaty i ostrze瞠nia
Fundusze Europejskie
 
 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


  

Odpady komunalne

 


Zadanie pn.:

„Wykonanie inwentaryzacji 廝óde ciep豉 na terenie Gminy Sierpc”

zrealizowane w 2021 r., wspó貨inansowano przy pomocy 鈔odków z bud瞠tu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza i Mikroklimatu MAZOWSZE 2021”

logo-mazwosze.jpg 

 
logo-eu-rp-fs.png
 
 

 
 fundusz.jpg
„Usuni璚ie i unieszkodliwienie wyrobów zawieraj帷ych azbest z terenu Gminy Sierpc w 2021 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony 字odowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 30 000,00 z” www.wfosigw.pl

www.wfosigw.pl

 
fundusz.jpg
"Usuni璚ie i unieszkodliwienie wyrobów zawieraj帷ych azbest z terenu Gminy Sierpc w 2020 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony 字odowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 47 257,23 z"

www.wfosigw.pl

    
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludno軼i o zagro瞠niach na terenie powiatu sierpeckiego    
logo-mikroporady.jpg

 

Logowanie