Strona główna 26.10.2021.  

Unia Europejska    


Zakończono prace związane z realizacją zadań dofinansowanych w ramach MIAS MAZOWSZE 2021

altana_ochowo_mias_21.jpg

 

 

Zakończono prace związane z realizacją zadań dofinansowanych w ramach Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2021


 

Na terenie Gminy Sierpc w ramach MIAS MAZOWSZE 2021 oraz środków własnych Gminy Sierpc zrealizowano 5 następujących zadań:

¾     „Zakup i montaż altany przy remizie OSP w Żochowie wraz z zagospodarowaniem terenu” – w ramach zadania przy budynku remizy postawiona została drewniana altana, teren pod altaną został utwardzony kostką brukową oraz zamontowano oświetlenie solarne. 

altana_ochowo_21_mias.jpg


 

 

¾   

 

 

 ¾ „Modernizacja schodów wejściowych do budynku remizy OSP w Studzieńcu oraz utwardzenie terenu kostką brukową” – Teren przy remizie został utwardzony kostką brukową. Budynek remizy zyskał także nowe schody wejściowe. 

 

studzieniec_mias_21.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

¾     Utwardzenie kostką brukową terenu przy remizie OSP w Dąbrówkach oraz modernizacja schodów wejściowych do budynku remizy” – w Dąbrówkach na terenie remizy utwardzono kostką brukową powierzchnię około 140 m2 oraz wykonano nowe schody wejściowe do budynku remizy. 

dabrowki_nmiasd_21.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dabrowki_miass.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ¾     „Modernizacja świetlicy wiejskiej w Miłobędzynie wraz z zagospodarowaniem terenu” – budynek świetlicy zyskał nową elewację, a teren wokół niego został utwardzony za pomocą kostki brukowej. Wykonano także nowe schody prowadzące do drzwi wejściowych i zamontowano lampę solarną.  

mialobedzyn_mias_21.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
milobedzyn_mias_221.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
¾     „Modernizacja sali w budynku remizy OSP w Sudragach wraz z jej wyposażeniem” – w ramach zadania przeprowadzono remont sali, kupiono nowe krzesła, sprzęt nagłaśniający i oświetlenie. 
sudragi_sala_mias.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
sudrgai_sala_mias_221.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wszystkie wyżej wymienione zadania współfinansowano przy pomocy środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2021”.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy - dane kontaktowe
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Komunikaty i ostrzeżenia
Fundusze Europejskie gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


  

Odpady komunalne

 


 logo-eu-rp-fs.png

 
 

 
 fundusz.jpg
„Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2021 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 30 000,00 zł” www.wfosigw.pl

www.wfosigw.pl

 
fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2020 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 47 257,23 zł"

www.wfosigw.pl

    
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiego    
logo-mikroporady.jpg

 

Logowanie