Strona główna 25.10.2021.  

Unia Europejska    


# SZCZEPIMY SIĘ
szczepimysie.jpg

Gmina Sierpc uczestniczyła w organizacji wydarzeń mających na celu promocję szczepień przeciw COVID-19. W dniu 4 września br. w Żochowie odbył się festyn szczepienny organizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich „Żochowianki” podczas którego Gmina Sierpc rozdawała gadżety promujące szczepienia. Akcja promocyjna miała także miejsce podczas dożynek parafialnych w Goleszynie, które odbyły się w dniu 05 września br. W trakcie odbywającego się w dniu 12 września br. w Borkowie Kościelnym festynu dożynkowego mieszkańcom były rozdawane gadżety. Podczas wszystkich tych wydarzeń mieszkańcy mieli możliwość zaszczepienia się jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson.

  
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy - dane kontaktowe
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Komunikaty i ostrzeżenia
Fundusze Europejskie gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


  

Odpady komunalne

 


 logo-eu-rp-fs.png

 
 

 
 fundusz.jpg
„Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2021 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 30 000,00 zł” www.wfosigw.pl

www.wfosigw.pl

 
fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2020 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 47 257,23 zł"

www.wfosigw.pl

    
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiego    
logo-mikroporady.jpg

 

Logowanie