Strona główna 12.06.2021.  

Unia Europejska    


E  obywatel - Warsztaty informatycznej komunikacji z urzędami, pracodawcami i firmami
e-obywatel_33.jpg
Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji w wiejskiej gminie Sierpc, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników projektu i biorąc pod uwagę coraz większą popularność rozwiązywania wielu urzędowych spraw za pośrednictwem Internetu, postanowił zorganizować zajęcia pt. „E – obywatel – warsztaty informatycznej komunikacji z urzędami, pracodawcami i firmami”. 

Obecnie coraz bardziej powszechne staje się rozwiązywanie wielu urzędowych spraw bez wychodzenia z domu. Złożenie wniosku o wydanie dowodu osobistego bądź paszportu, deklaracji, podania o pracę, cv czy też rejestracja do lekarza to przykłady spraw, które można rozwiązać bez konieczności wizyty w urzędzie. Podczas szkolenia zorganizowanego przez LOWE uczestnicy nabyli umiejętności związane z załatwieniem różnego rodzaju spraw urzędowych, ale przede wszystkim nauczyli się, jak skutecznie i bezpiecznie korzystać z elektronicznych usług administracji publicznej. Podczas zajęć uczestnicy dowiedzieli się także, jak podpisać elektronicznie dokument oraz jak uzyskać dostęp do informacji. Zapoznanie się z omawianymi zagadnieniami było możliwe między innymi dzięki praktycznemu szkoleniu w zakresie znajomości aplikacji e – obywatel.

LOWE to projekt realizowany przez Gminę Sierpc, współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach II Osi Priorytetowej PO WER, Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, 2.14 Rozwój narzędzi dla uczenia się przez całe życie.

 

e-obywatel_11.jpg
e-obywatel_22.jpg
 e-obywatel_33.jpg  e-obywatel_44.jpg

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy - dane kontaktowe
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Komunikaty i ostrzeżenia
Fundusze Europejskie
spis_2021_baner-1.jpg


 gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


  

Odpady komunalne

 


 logo-eu-rp-fs.png

 
 

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2020 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 47 257,23 zł"

www.wfosigw.pl

    


fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2019 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 18 526,00 zł"

www.wfosigw.pl

 


fundusz.jpg

"Eko-logiczne spotkania z przyrodą w Gminie Sierpc dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 33.624,00 zł"

www.wfosigw.pl  


 
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Ochrona bioróżnorodności w Przyrzeczu Skrwy Prawej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 26.228,00 zł"

www.wfosigw.pl  


fundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"
 szkola-rownych-szans.png

Projekt "Szkoła równych szans!"


 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg

 

Logowanie