Strona główna 12.06.2021.  

Unia Europejska    


"Póki piłka w grze wszystko może się zdarzyć"
siatkowska_2.jpg

W nocy z 3 na 4 czerwca w miejscowości Burzenin odbył się XIX OGÓLNOPOLSKI NOCNY TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ podczas którego Gminę Sierpc reprezentowali: Sebastian Lisicki i Rafał Berwald. 

Turniej rozgrywany systemem brazylijskim był pełen wrażeń i emocji. Zmagania rozpoczęły się o godzinie 9.00. Reprezentanci Gminy Sierpc zaczęli rywalizację na samej górze „drabinki” turniejowej. Dobra passa towarzyszyła im przez pierwsze dwa mecze, podczas których pokonali przeciwników, trzeci mecz o wejście do głównego turnieju zakończył się przegraną. Teraz nasi zawodnicy nie mogli pozwolić sobie na kolejną porażkę. Rozegrali kolejne dwa mecze, które zakończyły się sukcesem i zaprowadziły ich do kolejnej rozgrywki o wejście do turnieju głównego. Mecz był wyrównany lecz po zawziętej walce nasi zawodnicy ponownie przegrali starcie o wejście do kolejnego etapu turnieju. Kolejna szansa pojawiła się podczas losowania – cztery pary miały szansę na wylosowanie tzw. „dzikiej karty”. Szczęście sprzyjało naszym zawodnikom, gdyż to im udało się wylosować karteczkę z napisem „Witamy w turnieju głównym”. O godzinie 23.00 w turnieju głównym Sebastian i Rafał rozegrali pierwszy mecz, poziom był bardzo wyrównany. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Zawodnicy w drugim etapie rozgrywek – turnieju głównym rozegrali łącznie cztery mecze z czego dwa zwyciężyli a dwa przegrali. Turniej zakończyli na miejscach 7 - 8 na 60 par biorących udział. Sebastian i Rafał uważają za duży sukces dotarcie tak daleko w drugim wspólnie rozegranym turnieju. Ciężko pracują nad formą i mają nadzieję, że w kolejnych turniejach będzie już tylko lepiej.  Już w najbliższą sobotę i niedzielę wystąpią w następnych zawodach. Życzymy im wytrwałości w dążeniu do celu oraz licznych sukcesów i osiągnięć w kolejnych rozegranych zawodach i turniejach!

 

siatkowka_1.jpg

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy - dane kontaktowe
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Komunikaty i ostrzeżenia
Fundusze Europejskie
spis_2021_baner-1.jpg


 gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


  

Odpady komunalne

 


 logo-eu-rp-fs.png

 
 

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2020 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 47 257,23 zł"

www.wfosigw.pl

    


fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2019 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 18 526,00 zł"

www.wfosigw.pl

 


fundusz.jpg

"Eko-logiczne spotkania z przyrodą w Gminie Sierpc dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 33.624,00 zł"

www.wfosigw.pl  


 
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Ochrona bioróżnorodności w Przyrzeczu Skrwy Prawej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 26.228,00 zł"

www.wfosigw.pl  


fundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"
 szkola-rownych-szans.png

Projekt "Szkoła równych szans!"


 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg

 

Logowanie