Strona główna arrow Aktualności arrow Boisko dla mieszkańców Studzieńca już prawie gotowe! 08.05.2021.  

Unia Europejska    


Boisko dla mieszkańców Studzieńca już prawie gotowe!

 

lgd-naglowek.png

 

Dobiegają końca prace przy budowie boiska wielofunkcyjnego zlokalizowanego przy Publicznym Przedszkolu w Studzieńcu. Inwestycję wizytował Wójt Gminy Sierpc – Pan Krzysztof Korpoliński i Radny Gminy Sierpc – Pan Tomasz Witkowski.

boisko_11.jpg

W miejscu dawnego boiska piaskowo – trawiastego powstało nowoczesne wielofunkcyjne boisko sportowe z nawierzchnią z poliuretanu zawierające: boisko do piłki nożnej, ręcznej, boisko do koszykówki i siatkówki. Ponadto, boisko ogrodzone zostanie piłkochwytami, a teren wokół niego został utwardzony za pomocą kostki brukowej. W sąsiedztwie boiska znajduje się niedawno wybudowana siłownia zewnętrzna, wraz z obiektami małej architektury tj: oświetlenie solarne, ławki, ławkę solarną, kosze na śmieci. Całość tworzy spójny, dobrze wyposażony kompleks sportowo – rekreacyjny.

 Z boiska będą mogli korzystać wszyscy mieszkańcy miejscowości Studzieniec oraz sąsiadujących wsi. Będzie ono wykorzystywane także przez dzieci uczęszczające do Publicznego Przedszkola w Studzieńcu.

Inwestycja została dofinansowana w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Całkowity koszt realizacji zadania to: 205 525,60 zł, z czego wartość pozyskanego dofinansowania wynosi 127 259,00 zł a reszta to wkład własny Gminy Sierpc.

 

boisko_22.jpg
boisko_33.jpg
 boisko_00.jpg

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy - dane kontaktowe
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Komunikaty i ostrzeżenia
Fundusze Europejskie
spis_2021_baner-1.jpg


 gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


  

Odpady komunalne

 


 logo-eu-rp-fs.png

 
 

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2020 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 47 257,23 zł"

www.wfosigw.pl

    


fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2019 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 18 526,00 zł"

www.wfosigw.pl

 


fundusz.jpg

"Eko-logiczne spotkania z przyrodą w Gminie Sierpc dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 33.624,00 zł"

www.wfosigw.pl  


 
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Ochrona bioróżnorodności w Przyrzeczu Skrwy Prawej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 26.228,00 zł"

www.wfosigw.pl  


fundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"
 szkola-rownych-szans.png

Projekt "Szkoła równych szans!"


 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg