Strona główna arrow Aktualności arrow 400 000 zł dofinansowania ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych (RFIL) dla Gminy Sierpc 12.04.2021.  

Unia Europejska    


400 000 zł dofinansowania ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych (RFIL) dla Gminy Sierpc
 
rfil_dofinansowanie.jpgRządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych to środki przeznaczone dla gmin, powiatów i miast.  Stanowią element wsparcia samorządów w ramach tarczy antykryzysowej. Na stronie internetowej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie opublikowano wyniki kolejnego konkursu w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Złożony w grudniu ubiegłego roku przez Gminę Sierpc wniosek o przyznanie dotacji na zakup rolniczego ciągnika komunalnego wraz z osprzętem został rozpatrzony pozytywnie i zakwalifikowany do dofinansowania. Wysokość przyznanego dofinansowania to 400 000 zł.

Dzięki przyznanemu wsparciu Gmina Sierpc zakupi nowy ciągnik z osprzętem, który będzie wykorzystywany do prac porządkowych oraz prac w ramach zimowego utrzymania dróg. Inwestycja pozytywnie wpłynie na mieszkańców Gminy Sierpc oraz przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa na drogach i chodnikach, a także estetyki gminy.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy - dane kontaktowe
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Komunikaty i ostrzeżenia
Fundusze Europejskie
spis_2021_baner-1.jpg


 gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


  

Odpady komunalne

 


fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2020 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 47 257,23 zł"

www.wfosigw.pl

    


fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2019 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 18 526,00 zł"

www.wfosigw.pl

 


fundusz.jpg

"Eko-logiczne spotkania z przyrodą w Gminie Sierpc dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 33.624,00 zł"

www.wfosigw.pl  


 
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Ochrona bioróżnorodności w Przyrzeczu Skrwy Prawej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 26.228,00 zł"

www.wfosigw.pl  


fundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"
 szkola-rownych-szans.png

Projekt "Szkoła równych szans!"


 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg