Strona główna 12.04.2021.  

Unia Europejska    


400 000 zł dofinansowania ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych (RFIL) dla Gminy Sierpc
 
rfil_dofinansowanie.jpgRządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych to środki przeznaczone dla gmin, powiatów i miast.  Stanowią element wsparcia samorządów w ramach tarczy antykryzysowej. Na stronie internetowej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie opublikowano wyniki kolejnego konkursu w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Złożony w grudniu ubiegłego roku przez Gminę Sierpc wniosek o przyznanie dotacji na zakup rolniczego ciągnika komunalnego wraz z osprzętem został rozpatrzony pozytywnie i zakwalifikowany do dofinansowania. Wysokość przyznanego dofinansowania to 400 000 zł.

Dzięki przyznanemu wsparciu Gmina Sierpc zakupi nowy ciągnik z osprzętem, który będzie wykorzystywany do prac porządkowych oraz prac w ramach zimowego utrzymania dróg. Inwestycja pozytywnie wpłynie na mieszkańców Gminy Sierpc oraz przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa na drogach i chodnikach, a także estetyki gminy.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy - dane kontaktowe
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Komunikaty i ostrzeżenia
Fundusze Europejskie
spis_2021_baner-1.jpg


 gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


  

Odpady komunalne

 


fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2020 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 47 257,23 zł"

www.wfosigw.pl

    


fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2019 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 18 526,00 zł"

www.wfosigw.pl

 


fundusz.jpg

"Eko-logiczne spotkania z przyrodą w Gminie Sierpc dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 33.624,00 zł"

www.wfosigw.pl  


 
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Ochrona bioróżnorodności w Przyrzeczu Skrwy Prawej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 26.228,00 zł"

www.wfosigw.pl  


fundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"
 szkola-rownych-szans.png

Projekt "Szkoła równych szans!"


 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg

 

Logowanie