Strona główna arrow Aktualności arrow Remont garażu OSP w Goleszynie zakończony! 12.04.2021.  

Unia Europejska    


Remont garażu OSP w Goleszynie zakończony!

 

remiza_2_easy-resize.com.jpg

Gmina Sierpc mając na względach rolę jaką odgrywają strażacy – ochotnicy w realizowanych zadaniach na rzecz bezpieczeństwa, ochrony życia, zdrowia i mienia, od kilku lat podejmuje liczne działania mające na celu polepszenie warunków pracy strażaków, a tym samym poprawę bezpieczeństwa mieszkańców gminy Sierpc.

 

 

 

 W ramach zadania „Mazowieckie Strażnice OSP – 2020 wykonano remont garażu w strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Goleszynie. Przeprowadzone prace dotyczyły modernizacji garażu wraz z zapleczem w zakresie niezbędnym dla sprawnego funkcjonowania jednostki. Zakres wykonanych robót obejmował wymianę posadzki i remont kanału warsztatowego oraz wymianę instalacji elektrycznej, oświetleniowej i wentylacyjnej. W ramach prac remontowych wymieniono również regały na sprzęt przeciwpożarowy oraz przeprowadzono malowanie garażu. W wyniku realizacji prac modernizacyjnych garaż w strażnicy zmienił swój wygląd nie do poznania.

remia_1_easy-resize.com.jpg

remiza_4_easy-resize.com.jpg

1_easy-resize.com.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


received_259758568977509.jpeg

received_250489623320152.jpeg

 

Całkowity koszt prac wyniósł 31 458,00 zł z czego 11 458,00 zł to wkład własny Gminy Sierpc, a 20 000,00 zł stanowiła dotacja celowa ze środków województwa mazowieckiego.

Głównym celem realizacji zadania było zapewnienie odpowiednich warunków do garażowania samochodu pożarniczego, przechowywania i utrzymania sprzętu specjalistycznego jakim jednostka dysponuje, a także poprawę komfortu i bezpieczeństwa pracy strażaków. 

Wykonany remont pomoże w zdecydowanym stopniu zwiększyć efektywność działań strażaków, usprawni wyjazdy do akcji ratowniczych, a w konsekwencji pomoże uratować życie lub/i zdrowie poszkodowanym na terenie dziania jednostki. 

remiza_3.jpgreceived_428683875070075.jpeg 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy - dane kontaktowe
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Komunikaty i ostrzeżenia
Fundusze Europejskie
spis_2021_baner-1.jpg


 gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


  

Odpady komunalne

 


fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2020 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 47 257,23 zł"

www.wfosigw.pl

    


fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2019 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 18 526,00 zł"

www.wfosigw.pl

 


fundusz.jpg

"Eko-logiczne spotkania z przyrodą w Gminie Sierpc dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 33.624,00 zł"

www.wfosigw.pl  


 
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Ochrona bioróżnorodności w Przyrzeczu Skrwy Prawej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 26.228,00 zł"

www.wfosigw.pl  


fundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"
 szkola-rownych-szans.png

Projekt "Szkoła równych szans!"


 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg