Strona główna arrow Aktualności arrow 100 urodziny Pani Julianny Szablewskiej 12.04.2021.  

Unia Europejska    


100 urodziny Pani Julianny Szablewskiej

W dniu 13.03.2021 roku odbył się jubileusz 100 urodzin Pani Julianny Szablewskiej. Uroczystości rozpoczęła msza święta podczas której odczytany został list od Biskupa Płockiego Piotra Libery. Oprócz najbliższej rodziny w uroczystościach uczestniczyły władze Powiatu Sierpeckiego oraz Gminy Sierpc. Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Sierpeckiego Pani Małgorzata Korpolińska oraz Wójt Gminy Sierpc Pan Krzysztof Korpoliński w imieniu wszystkich mieszkańców Powiatu Sierpeckiego oraz Gminy Sierpc złożyli jubilatce życzenia, wręczyli prezenty, listy gratulacyjne i kwiaty. 

100_urodziny_3.jpg

 

Sto Lat" to piękny jubileusz, który wzbudza podziw oraz uznanie, „Sto Lat" to przeżyte wielkie wydarzenia światowe, liczne problemy lokalne i te najbliższe sercu sprawy osobiste - rodzinne. To także wspomnienie dzieciństwa, wieku młodzieńczego i lat dorosłych.

100_urodziny_2.jpg   100_urodziny.jpg

Z okazji tak wspaniałego Jubileuszu życzymy Pani Juliannie Szablewskiej wszystkiego, co najlepsze i wielu lat w zdrowiu. 


 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy - dane kontaktowe
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Komunikaty i ostrzeżenia
Fundusze Europejskie
spis_2021_baner-1.jpg


 gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


  

Odpady komunalne

 


fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2020 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 47 257,23 zł"

www.wfosigw.pl

    


fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2019 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 18 526,00 zł"

www.wfosigw.pl

 


fundusz.jpg

"Eko-logiczne spotkania z przyrodą w Gminie Sierpc dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 33.624,00 zł"

www.wfosigw.pl  


 
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Ochrona bioróżnorodności w Przyrzeczu Skrwy Prawej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 26.228,00 zł"

www.wfosigw.pl  


fundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"
 szkola-rownych-szans.png

Projekt "Szkoła równych szans!"


 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg