Strona główna arrow Aktualności arrow Otwarcie sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Sudragach 12.04.2021.  

Unia Europejska    


Otwarcie sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Sudragach

W dniu 5 lutego 2021 roku w Szkole Podstawowej w Sudragach miało miejsce ważne wydarzenie. Oddano do użytku nowo wyremontowaną salę gimnastyczną.

 sud3.jpg


Wszyscy uczniowie mają świadomość, że sport to szkoła charakteru. Uczy samodyscypliny, systematyczności, wytrwałości, współpracy i zasad fair- play. Od dziś będą oni nadal rozwijać się poprzez ruch, uczestniczyć w zajęciach, ale w miejscu przyjemnym, estetycznym i bezpiecznym. Stworzone warunki pozwolą naszym wychowankom efektywniej poszerzać swoje umiejętności i rozwijać zainteresowania sportowe. 

 sala_sud_2.jpg 

 sala_sud1.jpg
  Realizacja tego przedsięwzięcia była możliwa dzięki wsparciu Wójta Gminy Sierpc Pana Krzysztofa Korpolińskiego i radnego Gminy Sierpc Pana Kazimierza Kuligowskiego, którzy sprawowali pieczę nad realizacją tej inwestycji.

Dziś, podczas tej uroczystości, dyrektor szkoły Pani Iwona Wiśniewska wraz z zaproszonymi gośćmi z radością dokonali przecięcia wstęgi. Złożyli uczniom życzenia rozwijania pasji oraz wielu osiągnięć i sukcesów sportowych.  

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy - dane kontaktowe
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Komunikaty i ostrzeżenia
Fundusze Europejskie
spis_2021_baner-1.jpg


 gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


  

Odpady komunalne

 


fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2020 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 47 257,23 zł"

www.wfosigw.pl

    


fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2019 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 18 526,00 zł"

www.wfosigw.pl

 


fundusz.jpg

"Eko-logiczne spotkania z przyrodą w Gminie Sierpc dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 33.624,00 zł"

www.wfosigw.pl  


 
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Ochrona bioróżnorodności w Przyrzeczu Skrwy Prawej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 26.228,00 zł"

www.wfosigw.pl  


fundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"
 szkola-rownych-szans.png

Projekt "Szkoła równych szans!"


 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg