Strona g堯wna 21.01.2021.  

Unia Europejska    


LOWE - warsztaty florystyczne "Las w s這iku"

     Pierwsze warsztaty dla osób doros造ch w ramach projektu realizowanego w wiejskiej Gminie Sierpc przeprowadzono na prze這mie pa寮ziernika i listopada 2020 r. Propozycja warsztatów florystycznych „Las w s這iku" spotka豉 si z ogromnym zainteresowaniem w鈔ód osób w wieku 18+. Liczba zg這szonych - 77 osób - na t form szkole przeros豉 naj鄉ielsze oczekiwania kadry projektu. Pierwsze szkolenie w ramach Lokalnego O鈔odka Wiedzy i Edukacji uroczy軼ie rozpocz掖 p. Krzysztof Korpoli雟ki Wójt Gminy Sierpc. Warsztaty przeprowadzi豉 florystka - in. Joanna Przewo幡ik. Warsztaty dla ka盥ej z grup trwa造 ok. 1,5 - 2 h i sk豉da造 si z dwóch cz窷ci. Pierwsza cz窷 to wprowadzenie teoretyczne ok. 20-30 min, druga cz窷 to praktyczne wykonanie w豉snej kompozycji. Czas trwania szkolenia nie by sztywno okre郵ony i zale瘸 tylko od dociekliwo軼i uczestników :).

 
lowe-1-1.jpg
 
lowe-1-2.jpg
 
lowe-1-3.jpg

 

    Zaproponowane w ramach LOWE szkolenie florystyczne sta這 si inspiruj帷ym pomys貫m na sp璠zenie wolnego czasu, wieczoru lub przedpo逝dnia w gronie przyjació. W ramach warsztatów ich uczestnicy zapoznali si z nast瘼uj帷ymi zagadnieniami:

  • Czym s „lasy w s這iku" oraz jakie ro郵iny mo積a w nich stosowa? 
  • Jak stworzy kompozycj florystyczn w s這iku?
  • Jak dba o „las w s這iku"?
  • Poznali kilka technik jak zmniejszy ryzyko oraz jak radzi sobie ple郾i w s這iku.

Ka盥y  uczestnik otrzyma na warsztatach:

  • akcesoria do budowy lasu w szkle;
  • elementy kompozycji takie jak: sój, drena, ro郵iny, kamienie ozdobne, mech, itp.;
  • niezb璠n wiedz oraz praktyczne porady w trakcie wykonywania kompozycji;
  • ka盥y z uczestników otrzyma wykonany przez siebie „Las w s這iku" jako prezent dla siebie lub dla bliskiej osoby.

 

     Uwiecznione na zdj璚iach u鄉iechy na twarzach uczestników oraz ich ogromne zadowolenie z wykonanych w豉snor璚znie dekoracji florystycznych potwierdza造 trafno嗆 wyboru kierunku szkolenia zaproponowanego w ramach LOWE. Umiej皻no軼i trenerskie i wiedza p. Joanny Przewo幡ik by造 na poziomie mistrzowskim.

lowe-1-5.jpg
lowe-1-6.jpg
lowe-1-7.jpg

 

lowe-1-4.jpg
lowe-1-8.jpg
lowe-1-10.jpg

 

 
« poprzedni artyku   nast瘼ny artyku »
Menu witryny
Strona g堯wna
Informacje o Gminie
Aktualno軼i
Rada Gminy
Urz康 Gminy - dane kontaktowe
So貫ctwa
GOPS
Szko造 i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zak豉d Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Bezpiecze雟two
Komunikaty i ostrze瞠nia

 

baner_na_stron_urzdu_gminy_250x250.jpg

 


gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


  

Odpady komunalne

 


fundusz.jpg
"Usuni璚ie i unieszkodliwienie wyrobów zawieraj帷ych azbest z terenu Gminy Sierpc w 2020 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony 字odowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 47 257,23 z"

www.wfosigw.pl

    


fundusz.jpg
"Usuni璚ie i unieszkodliwienie wyrobów zawieraj帷ych azbest z terenu Gminy Sierpc w 2019 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony 字odowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 18 526,00 z"

www.wfosigw.pl

 


fundusz.jpg

"Eko-logiczne spotkania z przyrod w Gminie Sierpc dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony 字odowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 33.624,00 z"

www.wfosigw.pl  


 
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludno軼i o zagro瞠niach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Ochrona bioró積orodno軼i w Przyrzeczu Skrwy Prawej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony 字odowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 26.228,00 z"

www.wfosigw.pl  


fundusz.jpg

"Usuni璚ie i unieszkodliwienie wyrobów zawieraj帷ych azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony 字odowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 z"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony 字odowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 z"
 szkola-rownych-szans.png

Projekt "Szko豉 równych szans!"


 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg

 

Logowanie