Strona główna arrow Aktualności arrow Remonty dróg powiatowych na terenie Gminy Sierpc 28.09.2020.  

Unia Europejska    


Remonty dróg powiatowych na terenie Gminy Sierpc
drogi-2020-2.jpg

Na terenie Gminy Sierpc zakończyły się prace związane z przebudową dróg powiatowych. Przebudowano drogę relacji Żochowo - Gójsk na odcinku Wernerowo - Sudragi wraz z parkingiem przy cmentarzu w Sudragach. Również wykonana została droga na odcinku Warzyn Skóry - Warzyn Kmiecy. Ponadto, oddano do użytku kolejny odcinek ciągu pieszego w miejscowości Grodkowo Zawisze oraz Białyszewo. Wszystkie te inwestycje mają na celu poprawę jakości życia mieszkańców gminy i zwiększenie bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz pieszego na terenie Gminy Sierpc.

drogi-2020-1.jpgUroczystego otwarcia dokonali: Starosta Sierpecki - Pan Mariusz Turalski, Wicestarosta Sierpecki - Pan Jarosław Ocicki, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Sierpeckiego - Pani Małgorzata Korpolińska, Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Sierpcu - Pan Artur Obrębski, Wójt Gminy Sierpc - Pan Krzysztof Korpoliński, Radni Gminy Sierpc: Kazimierz Kuligowski, Piotr Lisicki, Tomasz Dudkiewicz. 

Powyższe prace zrealizowane zostały w porozumieniu z Starostwem Powiatowym w Sierpcu, na które Gmina Sierpc przekazała kwotę w wysokości 350.000,00 zł

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Bezpieczeństwo
Komunikaty i ostrzeżenia

 

baner_na_stron_urzdu_gminy_250x250.jpg

 


gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


  

Odpady komunalne

 


fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2020 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 47 257,23 zł"

www.wfosigw.pl

    


fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2019 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 18 526,00 zł"

www.wfosigw.pl

 


fundusz.jpg

"Eko-logiczne spotkania z przyrodą w Gminie Sierpc dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 33.624,00 zł"

www.wfosigw.pl  


 
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Ochrona bioróżnorodności w Przyrzeczu Skrwy Prawej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 26.228,00 zł"

www.wfosigw.pl  


fundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"
 szkola-rownych-szans.png

Projekt "Szkoła równych szans!"


 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg