Strona główna arrow Aktualności arrow Szukamy nowego opiekuna dla kotki 28.09.2020.  

Unia Europejska    


Szukamy nowego opiekuna dla kotki
kotka_2.jpg     Urząd Gminy w Sierpcu otrzymał informację o rannej kotce, która została znaleziona w dniu 07 sierpnia 2020 r.  w m. Rydzewo, gmina Sierpc (w pobliżu pierwszej posesji przy skręcie z drogi krajowej nr 10 na Rydzewo). Ranna kotka została objęta kilkudniową opieką weterynaryjną i obecnie przebywa w Gabinecie Weterynaryjnym w Mochowie. Jej stan określa się jako stabilny.

Być może komuś uciekła, a właściciel się o nią niepokoi i szuka.    
Być może ktoś zdecyduje się stworzyć jej nowy dom.


W przypadku zainteresowania lub chęci przygarnięcia kotki przez osobę odpowiedzialną prosimy o kontakt z Referatem Rolnictwa i Ochrony Środowiska w Urzędzie Gminy w Sierpcu - tel. 24/275-57-01 wew. 15.

W przypadku zaadoptowania zwierzęcia tutejszy Urząd pokryje koszty zabiegu sterylizacji.

Zachęcamy do adopcji.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Bezpieczeństwo
Komunikaty i ostrzeżenia

 

baner_na_stron_urzdu_gminy_250x250.jpg

 


gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


  

Odpady komunalne

 


fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2020 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 47 257,23 zł"

www.wfosigw.pl

    


fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2019 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 18 526,00 zł"

www.wfosigw.pl

 


fundusz.jpg

"Eko-logiczne spotkania z przyrodą w Gminie Sierpc dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 33.624,00 zł"

www.wfosigw.pl  


 
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Ochrona bioróżnorodności w Przyrzeczu Skrwy Prawej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 26.228,00 zł"

www.wfosigw.pl  


fundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"
 szkola-rownych-szans.png

Projekt "Szkoła równych szans!"


 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg