Strona główna arrow Aktualności arrow "Zdalna Szkoła" - laptopy dla uczniów z Gminy Sierpc 02.08.2021.  

Unia Europejska    


"Zdalna Szkoła" - laptopy dla uczniów z Gminy Sierpc

    Urząd Gminy w Sierpcu pozyskał dofinansowanie w kwocie 60 000 zł z rządowego programu „Zdalna Szkoła” na zakup laptopów niezbędnych do nauki dla dzieci w dobie pandemii SARS-CoV-2. Za pozyskaną kwotę zakupiono 25 laptopów, które trafią do szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Sierpc. Na czas przerwy w nauczaniu laptopy zostaną wypożyczone dzieciom z rodzin najuboższych, nieposiadających komputera mogącego służyć im podczas nauki. Zakupiony sprzęt umożliwi im zdalną edukację. Projekt ten w pełni odpowiada na obecną sytuację szkolnictwa, gdzie uczniowie zamiast w szkolnych ławkach zasiadają do nauki przed monitorami komputerów. W momencie przywrócenia normalnego trybu nauczania, laptopy będą musiały być zwrócone do szkół i będą stanowiły ich wyposażenie.

 
laptopy_3.jpg
 
laptopy_12.jpg

 

zdalna-szkola-logotyp.jpg

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy - dane kontaktowe
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Komunikaty i ostrzeżenia
Fundusze Europejskie
spis_2021_baner-1.jpg


 gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


  

Odpady komunalne

 


 logo-eu-rp-fs.png

 
 

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2020 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 47 257,23 zł"

www.wfosigw.pl

    


fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2019 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 18 526,00 zł"

www.wfosigw.pl

 


fundusz.jpg

"Eko-logiczne spotkania z przyrodą w Gminie Sierpc dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 33.624,00 zł"

www.wfosigw.pl  


 
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Ochrona bioróżnorodności w Przyrzeczu Skrwy Prawej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 26.228,00 zł"

www.wfosigw.pl  


fundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"
 szkola-rownych-szans.png

Projekt "Szkoła równych szans!"


 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg