Strona główna 05.08.2020.  

Unia Europejska    


Turniej Halowej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych o Puchar Wójta Gminy Sierpc
02.03.2020.

     W dniu 08.02.2020 roku o godzinie 10.00 na hali sportowej w Borkowie Kościelnym odbył się gminny Turniej Piłki Nożnej drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych. Organizatorem zawodów była Rada Powiatowa Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych, a honorowy patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Sierpc – Krzysztof Korpoliński. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem. W zawodach udział wzięło sześć zespołów, w skład których wchodzili strażacy jednostek OSP z terenu Gminy Sierpc.

zawody_1.jpg
 zawody_2.jpg zawody_3_.jpg

 

Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

I.                 OSP Warzyn Skóry

II.                OSP Borkowo Wielkie

III.               OSP Żochowo

IV.               OSP Goleszyn

V.                OSP Dziembakowo

VI.               OSP Grodkowo Zawisze 

Na zakończenie turnieju laureaci zawodów otrzymali puchary ufundowane przez Krzysztofa Korpolińskiego – Wójta Gminy Sierpc. Dla najlepszych zawodników przyznano nagrody indywidualne.

Krzysztof Korpoliński podziękował zawodnikom i opiekunom drużyn za udział w turnieju. Dziękując piłkarzom za sportową rywalizację i godną postawę w czasie zawodów życzył im wielu sportowych osiągnięć.

  zawody_4.jpg zawody_5.jpg  zawody_6_.jpg 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Bezpieczeństwo
Komunikaty i ostrzeżenia

 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


  

Odpady komunalne

   


fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2019 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 18 526,00 zł"

www.wfosigw.pl

 


fundusz.jpg

"Eko-logiczne spotkania z przyrodą w Gminie Sierpc dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 33.624,00 zł"

www.wfosigw.pl  


 
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Ochrona bioróżnorodności w Przyrzeczu Skrwy Prawej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 26.228,00 zł"

www.wfosigw.pl  


fundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"fundusz.jpg

"Budowa przyrodniczo-edukacyjnej infrastruktury terenowej w miejscowości Borkowo Kościelne w gminie Sierpc dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 19.758,00 zł"

 
 szkola-rownych-szans.png

Projekt "Szkoła równych szans!"


 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg

 

Logowanie