Strona główna 05.08.2020.  

Unia Europejska    


PODWÓJNY SUKCES W PLEBISCYCIE MISTRZOWIE AGRO 2019
29.11.2019.

Koło Gospodyń Wiejskich w Sudragach zwyciężyło w plebiscycie Mistrzowie AGRO zajmując I miejsce w kategorii Koło Gospodyń Wiejskich Roku 2019 w powiecie sierpeckim.

Plebiscyt Mistrzowie Agro w województwie mazowieckim został przeprowadzony po raz pierwszy i trwał od połowy sierpnia br. W etapie powiatowym plebiscytu KGW Sudragi zdecydowaną przewagą głosów zajęło I miejsce i awansowało do etapu wojewódzkiego.

W ramach konkursu Sołectwo Sudragi także otrzymało prestiżowy tytuł -  I miejsce w kategorii Sołectwo Roku 2019 w powiecie sierpeckim.

  

fb_img_1574923967740.jpg

 

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 15 listopada w Narodowym Instytucie Kultury i Dziedzictwa Wsi, zostały wręczone nagrody dla laureatów etapu powiatowego i wojewódzkiego. Nagrodzono najlepszych rolników, sołtysów, sołectwa, gospodynie, koła gospodyń wiejskich i gospodarstwa agroturystyczne.

Głównym celem plebiscytu była prezentacja nowoczesnego mazowieckiego rolnictwa i promocja produktów rolnych, kultury agrarnej, przedsiębiorczości rolnictwa, a także nagrodzenie zdecydowanie wyróżniających się osobowości.

Gratulujemy laureatom plebiscytu Mistrzowie AGRO 2019 - KGW Sudragi, jak również Sołectwu Sudragi prestiżowych tytułów oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 fb_img_1574923979101.jpg  fb_img_1574925159468.jpg

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Bezpieczeństwo
Komunikaty i ostrzeżenia

 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


  

Odpady komunalne

   


fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2019 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 18 526,00 zł"

www.wfosigw.pl

 


fundusz.jpg

"Eko-logiczne spotkania z przyrodą w Gminie Sierpc dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 33.624,00 zł"

www.wfosigw.pl  


 
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Ochrona bioróżnorodności w Przyrzeczu Skrwy Prawej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 26.228,00 zł"

www.wfosigw.pl  


fundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"fundusz.jpg

"Budowa przyrodniczo-edukacyjnej infrastruktury terenowej w miejscowości Borkowo Kościelne w gminie Sierpc dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 19.758,00 zł"

 
 szkola-rownych-szans.png

Projekt "Szkoła równych szans!"


 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg

 

Logowanie