Strona główna 07.08.2020.  

Unia Europejska    


DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W GMINIE SIERPC
18.10.2019.

Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja, aby podziękować nauczycielom, wychowawcom oraz wszystkim pracownikom oświaty za ich codzienną pracę, trud wychowania i poświęcenie w kształceniu postaw i zachowań oraz umiejętności dzieci i młodzieży.

Tegoroczne gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się w dniu 11 października br. w Domu Bankietowym „Ambrozja". W uroczystości udział wzięli: Pan Waldemar Olejniczak - Poseł na Sejm RP, Pan Krzysztof Wiśniewski - Mazowiecki Wicekurator Oświaty, Pan Krzysztof Korpoliński - Wójt Gminy Sierpc, Radni Gminy Sierpc, dyrektorzy, nauczyciele, pracownicy szkół z terenu Gminy Sierpc oraz pracownicy Urzędu Gminy w Sierpcu.

 

 dsc_0826.jpg  dsc_0844.jpg dsc_0855.jpg 

 

Z okazji święta wszystkich nauczycieli i pracowników szkół dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Goleszynie przygotowały wspaniałe występy artystyczne.

Podczas uroczystości wręczono pracownikom oświaty nagrody Wójta Gminy Sierpc oraz nagrody Dyrektorów Szkół. Wyróżnienia są dowodem zaangażowania w przekazywaniu wiedzy, owocnego kształtowania postaw dzieci i młodzieży oraz aktywności w pracy zawodowej.

 

 dsc_0867.jpg dsc_0877.jpg dsc_0887.jpg
 dsc_0889.jpg    dsc_0920.jpg

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Bezpieczeństwo
Komunikaty i ostrzeżenia

 

baner_na_stron_urzdu_gminy_250x250.jpg

 


gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


  

Odpady komunalne

   


fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2019 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 18 526,00 zł"

www.wfosigw.pl

 


fundusz.jpg

"Eko-logiczne spotkania z przyrodą w Gminie Sierpc dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 33.624,00 zł"

www.wfosigw.pl  


 
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Ochrona bioróżnorodności w Przyrzeczu Skrwy Prawej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 26.228,00 zł"

www.wfosigw.pl  


fundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"fundusz.jpg

"Budowa przyrodniczo-edukacyjnej infrastruktury terenowej w miejscowości Borkowo Kościelne w gminie Sierpc dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 19.758,00 zł"

 
 szkola-rownych-szans.png

Projekt "Szkoła równych szans!"


 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg

 

Logowanie