Strona główna arrow Aktualności arrow Głosowanie na MIASTECZKO RUCHU DROGOWEGO w ramach konkursu HEROSI INNOWACYJNOŚCI 06.08.2020.  

Unia Europejska    


Głosowanie na MIASTECZKO RUCHU DROGOWEGO w ramach konkursu HEROSI INNOWACYJNOŚCI
01.08.2019.

Oddaj głos na projekt pn.: „MIASTECZKO RUCHU DROGOWEGO" w ramach konkursu HEROSI INNOWACYJNOŚCI - Zmieniam świat lokalnie, w kategorii finansowej do 15 000,00 zł.

Głównym założeniem projektu jest wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci z terenów wiejskich, wpojenie zasad bezpieczeństwa i właściwego zachowania w ruchu drogowym, nie tylko w najbliższej okolicy. Projekt będzie realizowany na terenie Szkoły Podstawowej w Goleszynie.

Aby oddać głos na inicjatywę należy się zarejestrować na stronie internetowej: https://www.herosiprzedsiebiorczosci.pl, a następnie znaleźć inicjatywę, na którą chcemy zagłosować.  

Rejestracja jest wymagana tylko podczas głosowania po raz pierwszy. Przy każdym kolejnym oddawaniu głosów wymagane jest tylko logowanie i znalezienie naszej inicjatywy w kategorii finansowej do 15 tyś. zł.

Głosowanie trwa od dnia 01 sierpnia 2019 roku do dnia 10 września 2019 roku.

Głosy można oddawać codziennie, aby przyczynić się do zwycięstwa zgłoszonego pomysłu.

Istnieje możliwość dodatkowego wygrania nagrody dla siebie. Więcej szczegółowych informacji o konkursie znajduje się na stronie internetowej: 

https://www.herosiprzedsiebiorczosci.pl

 

Serdecznie zachęcamy do wsparcia lokalnej inicjatywy i codziennego udziału w głosowaniu!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Bezpieczeństwo
Komunikaty i ostrzeżenia

 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


  

Odpady komunalne

   


fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2019 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 18 526,00 zł"

www.wfosigw.pl

 


fundusz.jpg

"Eko-logiczne spotkania z przyrodą w Gminie Sierpc dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 33.624,00 zł"

www.wfosigw.pl  


 
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Ochrona bioróżnorodności w Przyrzeczu Skrwy Prawej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 26.228,00 zł"

www.wfosigw.pl  


fundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"fundusz.jpg

"Budowa przyrodniczo-edukacyjnej infrastruktury terenowej w miejscowości Borkowo Kościelne w gminie Sierpc dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 19.758,00 zł"

 
 szkola-rownych-szans.png

Projekt "Szkoła równych szans!"


 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg