Strona główna 01.06.2020.  

Unia Europejska    


TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY SIERPC
22.02.2019.

09 lutego 2019 roku na hali sportowej w Szkole Podstawowej w Borkowie Kościelnym został rozegrany Turniej o Puchar Wójta Gminy Sierpc. Celem zawodów była popularyzacja sportu oraz rozwijanie zainteresowań i umiejętności gry w piłkę nożną.

turniej_o_puchar.jpg

 

Do udziału w turnieju zgłosiło się 7 drużyn. Rozgrywki były prowadzone w jednej grupie w systemie „każdy z każdym”. Rywalizację wygrała drużyna OSP Warzyn – Skóry, drugie miejsce przypadło zespołowi OSP Dziembakowo, a trzecie - OSP Borkowo Wielkie. Na zakończenie turnieju laureaci zawodów otrzymali puchary ufundowane przez Krzysztofa Korpolińskiego – Wójta Gminy Sierpc. Dla najlepszych zawodników przyznano nagrody indywidualne. Krzysztof Korpoliński podziękował zawodnikom i opiekunom drużyn za udział w turnieju. Dziękując zawodnikom za sportową rywalizację i godną postawę w czasie zawodów życzył im wielu sportowych osiągnięć.

turniej.jpg
 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Bezpieczeństwo
Komunikaty i ostrzeżenia

 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


  

Odpady komunalne

   


fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2019 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 18 526,00 zł"

www.wfosigw.pl

 


fundusz.jpg

"Eko-logiczne spotkania z przyrodą w Gminie Sierpc dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 33.624,00 zł"

www.wfosigw.pl  


 
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Ochrona bioróżnorodności w Przyrzeczu Skrwy Prawej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 26.228,00 zł"

www.wfosigw.pl  


fundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"fundusz.jpg

"Budowa przyrodniczo-edukacyjnej infrastruktury terenowej w miejscowości Borkowo Kościelne w gminie Sierpc dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 19.758,00 zł"

 
 szkola-rownych-szans.png

Projekt "Szkoła równych szans!"


 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg

 

Logowanie