Strona główna 04.06.2020.  

Unia Europejska    


I Sesja Rady Gminy Sierpc w kadencji 2018-2023
26.11.2018.
 W poniedziałek, w dniu 19 listopada 2018 roku w Urzędzie Gminy w Sierpcu odbyła się I Sesja Rady Gminy Sierpc w kadencji 2018-2023. W obradach udział wzięło 15 radnych. Podczas sesji radni złożyli ślubowanie oraz odebrali zaświadczenia o wyborze na stanowisko. Odbyło się też zaprzysiężenie wybranego na kolejną kadencję Wójta Gminy Sierpc – Krzysztofa Korpolińskiego.
 
 sesja_rady_gminy.jpg
 

  W kadencji 2018-2023 Radę Gminy Sierpc tworzą: Borowski Piotr Józef, Dudkiewicz Tomasz, Filant Anna, Gutkowska Zofia, Kanigowski Andrzej, Kosiorek Wojciech, Krawczyk Irena Stanisława, Kuligowski Kazimierz Henryk, Lipiński Wojciech, Lisicki Piotr, Marlęga Arkadiusz, Pesta Jadwiga, Rajewska Maria, Solka Zdzisław, Witkowski Tomasz.

   Radni w głosowaniu tajnym dokonali wyboru Przewodniczącego Rady Gminy Sierpc, którym został Andrzej Kanigowski oraz dwóch Wiceprzewodniczących – Piotra Borowskiego i Wojciecha Lipińskiego. 

  Podczas obrad wybrano członków Komisji Rewizyjnej, Komisji Skarg, Wniosków i Petycji i Stałych Komisji Rady Gminy Sierpc: Komisji Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Ochrony Środowiska i Spraw Budżetu oraz Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia i Spraw Socjalnych. Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej została Jadwiga Pesta, a Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Arkadiusz Marlęga. Na czele Stałych Komisji Rady Gminy Sierpc stanęli: Tomasz Witkowski (Komisja Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Ochrony Środowiska i Spraw Budżetu) oraz Irena Krawczyk (Komisja Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia i Spraw Socjalnych).

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Bezpieczeństwo
Komunikaty i ostrzeżenia

 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


  

Odpady komunalne

   


fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2019 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 18 526,00 zł"

www.wfosigw.pl

 


fundusz.jpg

"Eko-logiczne spotkania z przyrodą w Gminie Sierpc dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 33.624,00 zł"

www.wfosigw.pl  


 
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Ochrona bioróżnorodności w Przyrzeczu Skrwy Prawej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 26.228,00 zł"

www.wfosigw.pl  


fundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"fundusz.jpg

"Budowa przyrodniczo-edukacyjnej infrastruktury terenowej w miejscowości Borkowo Kościelne w gminie Sierpc dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 19.758,00 zł"

 
 szkola-rownych-szans.png

Projekt "Szkoła równych szans!"


 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg

 

Logowanie