Strona główna 21.08.2019.  

Unia Europejska    


Uroczysta Sesja Rady Gminy Sierpc na koniec kadencji

  W poniedziałek w dniu 08 października 2018 roku odbyła się uroczysta LVIII Sesja Rady Gminy Sierpc. Obrady były okazją do podsumowań oraz podziękowań za czteroletnią współpracę.

sesja1.jpg

 

   Podczas sesji dyrektorzy poszczególnych placówek oświatowych przedstawili informacje o stanie oświaty na terenie gminy Sierpc. Przegłosowano również wprowadzenie zmian w budżecie na 2018 r. oraz podsumowano ostatnią kadencję 2014-2018.

sesja2.jpg
 sesja3.jpg  sesja_5.jpg

Dziękując za trudne, ale satysfakcjonujące 4 lata pracy Krzysztof Korpoliński – Wójt Gminy Sierpc wręczył każdemu z Radnych podziękowania za wysiłek i zaangażowanie na rzecz lokalnej społeczności oraz rozwój gminy. Radni na ręce Wójta również złożyli podziękowania za dotychczasową owocną współpracę, zrozumienie oraz przychylność dla potrzeb społeczności gminnej.  


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Bezpieczeństwo
Komunikaty i ostrzeżenia

 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


  

Odpady komunalne

   


fundusz.jpg

"Eko-logiczne spotkania z przyrodą w Gminie Sierpc dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 33.624,00 zł"

www.wfosigw.pl  


 
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Ochrona bioróżnorodności w Przyrzeczu Skrwy Prawej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 26.228,00 zł"

www.wfosigw.pl  


fundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"fundusz.jpg

"Budowa przyrodniczo-edukacyjnej infrastruktury terenowej w miejscowości Borkowo Kościelne w gminie Sierpc dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 19.758,00 zł"

 fundusz.jpg
Organizacja III sierpeckiego konkursu ekologicznego "Z ekologią za pan brat" dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 11.907,00 zł
 szkola-rownych-szans.png

Projekt “Szkoła równych szans!”

 

  

 

do_przedszkola_logo.gif


 

 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg

 

Logowanie