Strona główna 14.12.2018.  

Unia Europejska    


Jubileusz 90- lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Sudragach

W dniu 22 września 2018 roku jednostka  Ochotniczej Straży Pożarnej w Sudragach obchodziła jubileusz 90-lecia istnienia.

 

jubileusz_22.jpg

 

 W uroczystości udział wzięli m.in.: Poseł na Sejm RP - Pan Waldemar Olejniczak, Wójt Gminy Sierpc-Pan Krzysztof Korpoliński, Radni Gminy Sierpc, Wicestarosta - Pan Wojciech Rychter, Prezes Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Sierpcu- Pan Rafał Tomasik wraz z druhnami i druhami jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Sierpc.

wrzesie.jpg 

 Obchody rozpoczęto mszą świętą polową na boisku przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Sudragach. Mszę świętą koncelebrowali ks. Andrzej Zakrzewski Dziekan Dekanatu Tłuchowskiego- Diecezjalny Duszpasterz Strażaków, ks. Jacek Kędzierski - proboszcz parafii w Sudragach oraz ks. Tomasz Wójtowicz - wieloletni proboszcz parafii w Sudragach. Po mszy świętej zaproszeni goście składali jubilatom życzenia oraz podziękowali za trud i bezinteresowne zaangażowanie w służbę dla społeczeństwa.

 sudragi_10.jpg

  Następnie Wicestarosta Wojciech Rychter w imieniu Marszałka Województwa Mazowieckiego - Pana  Adama Struzika wręczył na ręce Prezesa OSP Sudragi Druha Bohdana Kopycińskiego medal pamiątkowy „PRO MASOVIA" za wybitne zasługi oraz całokształt działalności  na rzecz województwa mazowieckiego.  Wójt Gminy Sierpc Krzysztof Korpoliński wręczył okolicznościowe statuetki, dyplomy za wieloletnią służbę oraz działalność na rzecz  Ochotniczej Straży Pożarnej w Sudragach.

 

sudragi_14.jpg
 sudragi_13.jpg
 sudragi_15.jpg  sudragi_16.jpg

 

Uroczystość uświetniła Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Goleszyn pod batutą kapelmistrza druha Edwarda Wielgóckiego.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Przewodnik Interesanta
Bezpieczeństwo
Komunikaty i ostrzeżenia

 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


 

 

Odpady komunalne

   
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Ochrona bioróżnorodności w Przyrzeczu Skrwy Prawej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 26.228,00 zł"

www.wfosigw.pl  


fundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"fundusz.jpg

"Budowa przyrodniczo-edukacyjnej infrastruktury terenowej w miejscowości Borkowo Kościelne w gminie Sierpc dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 19.758,00 zł"

 fundusz.jpg
Organizacja III sierpeckiego konkursu ekologicznego "Z ekologią za pan brat" dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 11.907,00 zł
 szkola-rownych-szans.png

Projekt “Szkoła równych szans!”

 


 

image3015.gif

Inwestycje z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objęte PROW na lata 2007-2013 zrealizowane w 2013 r.

 


do_przedszkola_logo.gif


 
 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg

 

Logowanie