Strona główna 20.02.2019.  

Unia Europejska    


JUBILEUSZ OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH
   W niedzielę 8 lipca 2018r. na  boisku Szkoły Podstawowej w Borkowie Kościelnym odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu 70-lecia istnienia OSP w Borkowie Kościelnym, 90- lecia istnienia OSP w Borkowie Wielkim oraz  90- lecia istnienia OSP w Dąbrówkach.
jubileusz_1.jpg

   W uroczystości udział wzięli min. : Pan Waldemar Olejniczak- Poseł na Sejm RP, Pan Grzegorz Gańko - Radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego, Pani Marlena Mazurska - Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Płocku , Pan  Sławomir Olejniczak- Członek Zarządu Powiatu Sierpeckiego, Pan Marcin Błaszczyk - Wiceprzewodniczący Rady Powiatu, przedstawiciele Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Sierpcu oraz inni zaproszeni goście. Obchody rozpoczęto mszą świętą, którą  odprawił ks. Adam Zaborowski proboszcz parafii pw. Św. Apolonii w Borkowie Kościelnym.

 

 jubileusz_6.jpg jubileusz_5.jpg
 jubileusz_3.jpg jubileusz_2.jpg

  Następnie po mszy świętej Pan Grzegorz Gańko w imieniu Marszałka Województwa Mazowieckiego -  Adama Struzika, wręczył na ręce prezesów OSP Medale Pamiątkowe PRO MASOVIA za wybitne zasługi oraz całokształt działalności na rzecz województwa mazowieckiego. Pamiątkowymi medalami zostali również odznaczeni najbardziej zasłużeni druhowie i druhny.

jubileusz_11.jpg
jubileusz_12.jpg
 jubileusz_13.jpg

Uroczystość uświetniała Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Goleszyn pod batutą kapelmistrza Edwarda Wielgóckiego.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Przewodnik Interesanta
Bezpieczeństwo
Komunikaty i ostrzeżenia

 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


 

 

Odpady komunalne

   
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Ochrona bioróżnorodności w Przyrzeczu Skrwy Prawej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 26.228,00 zł"

www.wfosigw.pl  


fundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"fundusz.jpg

"Budowa przyrodniczo-edukacyjnej infrastruktury terenowej w miejscowości Borkowo Kościelne w gminie Sierpc dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 19.758,00 zł"

 fundusz.jpg
Organizacja III sierpeckiego konkursu ekologicznego "Z ekologią za pan brat" dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 11.907,00 zł
 szkola-rownych-szans.png

Projekt “Szkoła równych szans!”

 


 

image3015.gif

Inwestycje z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objęte PROW na lata 2007-2013 zrealizowane w 2013 r.

 


do_przedszkola_logo.gif


 
 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg

 

Logowanie