Strona główna 20.02.2019.  

Unia Europejska    


Otwarcie boiska wielofunkcyjnego w Borkowie Wielkim

   W dniu 05 maja 2018 roku nastąpiło oficjalne otwarcie i poświęcenie boiska wielofunkcyjnego w Borkowie Wielkim.

 boisko_8.jpg

 

     W sobotnie południe przecięcia wstęgi dokonali Krzysztof Korpoliński – Wójt Gminy Sierpc, Andrzej Kanigowski – przewodniczący Rady Gminy Sierpc, ksiądz Adam Zaborowski- proboszcz parafii pw. św. Apolonii w Borkowie Kościelnym, Maria Trzcińska - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Borkowie Kościelnym, Marek Adamkowski – radny Gminy Sierpc oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Borkowie Kościelnym.

 boisko_5.jpg  boisko_6.jpg  boisko_7.jpg

  Następnie obiekt został poświęcony przez księdza Adama Zaborowskiego. Po części oficjalnej młodzież rozegrała mecz otwarcia w piłkę nożną.  Z boiska może korzystać każdy, boisko umożliwia uprawianie takich sportów jak gra w piłkę ręczną,koszykówkę i siatkówkę. Nawierzchnia na obiekcie jest poliuretanowa, bezspoinowa, nieprefabrykowana.

 boisko_4.jpg boisko_2.jpg

 

 Inwestycja została wykonana przez Biuro Projektów i Inwestycji PROBUD s.c. Jej koszt wyniósł 189 768,21 złotych, w tym dofinansowanie w 63,63% tego zadania gmina otrzymała w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Przewodnik Interesanta
Bezpieczeństwo
Komunikaty i ostrzeżenia

 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


 

 

Odpady komunalne

   
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Ochrona bioróżnorodności w Przyrzeczu Skrwy Prawej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 26.228,00 zł"

www.wfosigw.pl  


fundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"fundusz.jpg

"Budowa przyrodniczo-edukacyjnej infrastruktury terenowej w miejscowości Borkowo Kościelne w gminie Sierpc dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 19.758,00 zł"

 fundusz.jpg
Organizacja III sierpeckiego konkursu ekologicznego "Z ekologią za pan brat" dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 11.907,00 zł
 szkola-rownych-szans.png

Projekt “Szkoła równych szans!”

 


 

image3015.gif

Inwestycje z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objęte PROW na lata 2007-2013 zrealizowane w 2013 r.

 


do_przedszkola_logo.gif


 
 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg

 

Logowanie