Strona główna 20.02.2019.  

Unia Europejska    


Turniej o Puchar Wójta

  W sobotę 27.01.2018 roku na hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Borkowie Kościelnym odbył się Turniej w Piłkę Nożną  o Puchar Wójta Gminy Sierpc. W turnieju udział wzięło 8 drużyn.


 druzyny_1.jpg

  Zawodnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom. Wielu emocji przysporzył mecz finałowy, w którym spotkała się drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej Warzyn Skóry oraz drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej w Dziembakowie. Nagrodami w turnieju dla drużyn za miejsca od 1-3 były puchary a dla wyróżnionych indywidualnie statuetki.

Wyniki turnieju:

I miejsce - OSP Warzyn Skóry

II miejsce – OSP Dziembakowo

III miejsce – OSP Borkowo Kościelne

IV miejsce- OSP Goleszyn

 


 turniej_1_.jpg  nagroda_3.jpg
 nagrody_1.jpg
 nagrody_4.jpg  nagrody_6.jpg  mecz_1.jpg

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Przewodnik Interesanta
Bezpieczeństwo
Komunikaty i ostrzeżenia

 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


 

 

Odpady komunalne

   
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Ochrona bioróżnorodności w Przyrzeczu Skrwy Prawej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 26.228,00 zł"

www.wfosigw.pl  


fundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"fundusz.jpg

"Budowa przyrodniczo-edukacyjnej infrastruktury terenowej w miejscowości Borkowo Kościelne w gminie Sierpc dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 19.758,00 zł"

 fundusz.jpg
Organizacja III sierpeckiego konkursu ekologicznego "Z ekologią za pan brat" dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 11.907,00 zł
 szkola-rownych-szans.png

Projekt “Szkoła równych szans!”

 


 

image3015.gif

Inwestycje z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objęte PROW na lata 2007-2013 zrealizowane w 2013 r.

 


do_przedszkola_logo.gif


 
 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg

 

Logowanie