Strona główna arrow Aktualności arrow Otwarcie zmodernizowanego odcinka drogi nr 560 Sierpc-Gorzewo 31.10.2020.  

Unia Europejska    


Otwarcie zmodernizowanego odcinka drogi nr 560 Sierpc-Gorzewo

     W dniu 7 listopada 2016 roku o godz. 11:15 w miejscowości Gorzewo odbyło się uroczyste otwarcie zmodernizowanego odcinka drogi wojewódzkiej nr 560 Sierpc-Gorzewo.

dsc06864.jpg

 

     W otwarciu wzięli udział m.in.: Pan Waldemar Olejniczak – Poseł na Sejm RP, Pan Adam Struzik – Marszałek Województwa Mazowieckiego, przedstawiciele Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie: Pani Małgorzata Oleszczuk – Dyrektor Wydziału Certyfikacji i Rozwoju Regionalnego, Pani Katarzyna Harmata – Kierownik Oddziału Rozwoju Regionalnego i Pani Marlena Mazurska – Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Płocku, przedstawiciele Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie: Pan Zbigniew Ostrowski – Dyrektor MZDW w Warszawie, Pan Mariusz Kozera Z-ca Dyr. d/s inwestycji MZDW w Warszawie, Pan Mirosław Kaczmarek – Dyrektor Rejonu Drogowego Gostynin-Płock MZDW, Pani Renata Drążewska – Dyrektor Rejonu Drogowego Ciechanów MZDW i Pan Tomasz Dąbrowski – Kierownik Obwodu Drogowego Nr 3 w Bielsku, Pan Jan Laskowski Starosta Sierpecki, Pan Juliusz Gorzkoś Wicestarosta Sierpecki, Pan Jan Rzeszotarski Przewodniczący Rady Powiatu, Pan Jarosław Perzyński Burmistrz Miasta Sierpc, Pan Artur Obrębski – Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Sierpcu, Radni Gminy Sierpc: Pan Marek Adamkowski, Pan Piotr Borowski, Pan Kazimierz Kuligowski, Pan Krzysztof Sobieszek i Pan Janusz Tomaszewski oraz Pani Mirosława Mielczarska – Sołtys miejscowości Gorzewo.

     Zebranych powitał Pan Krzysztof Korpoliński Wójt Gminy Sierpc. Następnie głos zabrali zaproszeni goście m.in.: Pan Adam Struzik – Marszałek Województwa Mazowieckiego, Pan Zbigniew Ostrowski Dyrektor Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie oraz Pan Mirosław Kaczmarek – Dyrektor Rejonu Drogowego Gostynin-Płock MZDW. Po wygłoszeniu przemówień proboszcz Parafii Rzymskokatolickiej św. Maksymiliana Kolbego w Sierpcu ks. kan. dr Tomasz Kadziński dokonał poświęcenia drogi. Po poświęceniu drogi dokonano symbolicznego otwarcia drogi. Uroczystemu otwarciu drogi towarzyszyła jednostka OSP Gorzewo.

dsc06853.jpg dsc06860.jpg
dsc06867.jpg dsc06870.jpg
 dsc06874.jpg  
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Bezpieczeństwo
Komunikaty i ostrzeżenia

 

baner_na_stron_urzdu_gminy_250x250.jpg

 


gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


  

Odpady komunalne

 


fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2020 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 47 257,23 zł"

www.wfosigw.pl

    


fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2019 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 18 526,00 zł"

www.wfosigw.pl

 


fundusz.jpg

"Eko-logiczne spotkania z przyrodą w Gminie Sierpc dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 33.624,00 zł"

www.wfosigw.pl  


 
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Ochrona bioróżnorodności w Przyrzeczu Skrwy Prawej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 26.228,00 zł"

www.wfosigw.pl  


fundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"
 szkola-rownych-szans.png

Projekt "Szkoła równych szans!"


 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg