Strona główna arrow Aktualności arrow Uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej 31.10.2020.  

Unia Europejska    


Uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej

     W dniu 13 października 2016 roku o godzinie 17.00 w miejscowości Studzieniec odbyła się Uroczysta Gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej podczas której pracownicy oświaty otrzymali podziękowania za ich trud włożony w edukację i wychowanie uczniów.

1.jpg

 

     W uroczystości udział wzięli m.in. Pan Waldemar Olejniczak – Poseł na Sejm RP, dyrektorzy i nauczyciele ze szkół z terenu Gminy Sierpc oraz radni i pracownicy Urzędu Gminy w Sierpcu.

 

9.jpg 10.jpg

 

     Wójt Gminy w swoim przemówieniu podkreślił, że ”współczesny nauczyciel to osoba, która jest fachowcem w swojej dziedzinie, ale także jest sprawnym pedagogiem i psychologiem, wychowawcą nie tylko swoich uczniów ale bardzo często osobą pomocną także ich rodzicom. Jak mało kto potrafi sprostać rosnącym z roku na rok wymaganiom, zwiększającej się ilości obowiązków, rosnącym potrzebom szkoły i uczniów. Jest osobą stale dokształcającą się, powiększającą zasób swej wiedzy, szukającą ciekawych i niebanalnych rozwiązań. A przy tym wszystkim to zwykle człowiek pogodny, życzliwy i wyrozumiały. Dziękując wam za to, że tacy właśnie jesteście, życzę przede wszystkim wytrwałości. Życzę także, by znaczenie pracy, którą wykonujecie, stawało się coraz bardziej oczywiste dla wszystkich członków naszego społeczeństwa”.

     Podczas gali przyznane zostały nagrody Wójta Gminy Sierpc, które otrzymali ze Szkoły Podstawowej w Bledzewie: Pani dyr. Anna Majorowska i Pan Mariusz Żmijewski, z Zespołu Szkół w Borkowie Kościelnym: Pani dyr. Maria Jolanta Trzcińska i Pani Maria Sobolewska, ze Szkoły Podstawowej w Goleszynie: Pani dyr. Wiesława Magdalena Gańko i Pani Agnieszka Krajewska, ze Szkoły Podstawowej w Sudragach: Pani dyr. Ewa Redecka i Pani Iwona Wiśniewska, z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Susku: Pan dyr. Mirosław Hensel i Pani Bożena Błażejewska, z Publicznego Przedszkola w Studzieńcu: Pani dyr. Elżbieta Wesołowska i Pani Barbara Ziółkowska. Nagrodę Wójta otrzymał również Kapelmistrz Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP Goleszyn Pan Edward Wielgócki.

2.jpg 3.jpg 4.jpg
5.jpg

6.jpg

7.jpg

     Podczas uroczystości złożono gratulacje Pani Joannie Urbańskiej z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Susku, która otrzymała tytuł Najlepszego Nauczyciela w Polsce.

8.jpg

     Dyrektorzy z poszczególnych szkół przyznali także nagrody dla swoich pracowników. Nagrody i wyróżnienia wręczone zostały przez Pana Waldemara Olejniczak – Posła na Sejm RP, Pana Krzysztofa Korpolińskiego – Wójta Gminy Sierpc i dyrektorów ze szkół z terenu Gminy Sierpc.

     Uroczystą galę uświetniły występy artystyczne dzieci i młodzieży szkolnej z Zespołu Szkół w Borkowie Kościelnym.

11.jpg 12.jpg
13.jpg 14.jpg
15.jpg 16.jpg
17.jpg 18.jpg

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Bezpieczeństwo
Komunikaty i ostrzeżenia

 

baner_na_stron_urzdu_gminy_250x250.jpg

 


gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


  

Odpady komunalne

 


fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2020 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 47 257,23 zł"

www.wfosigw.pl

    


fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2019 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 18 526,00 zł"

www.wfosigw.pl

 


fundusz.jpg

"Eko-logiczne spotkania z przyrodą w Gminie Sierpc dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 33.624,00 zł"

www.wfosigw.pl  


 
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Ochrona bioróżnorodności w Przyrzeczu Skrwy Prawej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 26.228,00 zł"

www.wfosigw.pl  


fundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"
 szkola-rownych-szans.png

Projekt "Szkoła równych szans!"


 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg