Strona główna arrow Sołectwa 23.04.2019.  

Unia Europejska    


Sołectwa
Na terenie Gminy Sierpc jest 40 sołectw.
Poniżej wykaz sołectw, sołtysów razem z adresem kontaktowym i numerem telefonu.


LISTA SOŁECTW
 

L.P.

Nazwisko i imię

Sołectwo

Telefon

1.

Rutkowska Iwona Białe Błoto

24 275-77-72

660 393 158

2.

Saganowska Bożena Białoskóry

24 276-13-87

505 674 615

3.

Dudkiewicz Tomasz Białyszewo

24 276-11-06

667 247 901

4.

Bogdańska Renata Białyszewo- Towarzystwo 663 704 896

5.

Krawczyk Irena Bledzewo 507-960-678

6.

Chrzanowski Sławomir Bledzewko

24 275-65-47

615 831 515

7.

Szablewski Kazimierz Borkowo KoScielne 666 038 634

8.

Tomasik Dariusz Borkowo Wielkie 504 218 434

9.

Kędzierski Tomasz Dąbrówki

24 275-65-09

506 670 320

10.

Chyba Zdzisław Dębowo

24 276-11-90

692 860 120

11.

Szczepański Patryk Dziembakowo 535-3492-30

12.

Paradowska Iwona Goleszyn 505 644 301

13.

Mielczarska Mirosława Gorzewo

275 22 16

606 874 626

14.

Brzóska Barbara Grodkowo-Włóki 666-550-191

15.

Tomasik Rafał Grodkowo-Zawisze

512 136 647


16.

Sobocińska Agata

Kisielewo

24 275-75-79

696 163 535

17.

Nowicki Józef Kręćkowo 24 276-25-67

18.

Morawski Bogusław Mieszaki

24 275-18-67

510 865 064

19.

Radwańska Agnieszka Mieszczk 604 778 626

20.

Ireneusz Ciechanowski Miłobędzyn 668-135-397

21.

Krasiński Grzegorz Nowe Piastowo

24 275-63-91

514 675 885

22.

KrzeSniak Piotr Osówka

24 274-14-88

507 360 271

23.

Szmejter Piotr Pawłowo

721 311 087

661 822 187

24.

Olaszewski Roman Stare Piastowo

24 274-13-37

507 892 484

25.

Tomaszewski Andrzej Piaski

24 275-47-93

733 585 090

26.

Okońska Anna Podwierzbie 692 226 157

27.

Rudziński Kazimierz Rachocin

24 275-28-59

519 426 708

28.

Ziółkowska Barbara Rydzewo 508 733 598

29.

Malanowska Monika

Sudragi 534 151 999

30.

Jeżewski Maciej

Studzieniec

24 275-08-58

515 998 742

31.

Filant Anna

Susk Nowy

24 275-75-07

510 235 557

32.

Nowakowski Leszek

Susk

24 276-13-25

693 609 298

33.

Kwiatkowska Katarzyna
Sułocin-Towarzystwo 24 274-14-87

34.

Borowski Piotr

Sułocin-Teodory 609-448-991

35.

Skórkowski Dariusz

Szczepanki 503 732 120

36.

Skulski Krzysztof

Warzyn Kmiecy

24 276-12-07

506 223 206

37.

Tępiński Sławomir

Warzyn-Skóry  605 661 309

38.

Buczyński Adam

Wernerowo 24 274-14-73

39.

Dziurlikowska Zofia

Wilczogóra 513 538 539

40.

Wilczak Longina

Żochowo 691 948 328
 
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Bezpieczeństwo
Komunikaty i ostrzeżenia