Strona główna arrow Aktualności arrow Dzień Strażaka w Goleszynie 06.07.2022.  

Unia Europejska    


Dzień Strażaka w Goleszynie
W dniu 30 kwietnia 2022 roku w Goleszynie odbył się gminny Dzień Strażaka połączony z  finałowym koncertem Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP Goleszyn pt. „ Moje miejsce na ziemi". Uroczystości rozpoczęto od uroczystej mszy świętej koncelebrowanej przez kapelana diecezjalnego księdza Andrzeja Zakrzewskiego oraz proboszcza parafii pw. Św. Mateusza w Goleszynie księdza Romana Godlewskiego. 
ds1.jpg   ds6.jpg
Po nabożeństwie odbył się koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP Goleszyn pod batutą kapelmistrza Edwarda Wielgóckiego. Z okazji Dnia Strażaka wręczono druhom i druhnom odznaczenia w kategorii  wzorowy strażak oraz za wysługę lat. Pamiątkowe statuetki dla wszystkich  jednostek z terenu Gminy Sierpc za zaangażowanie w rozwój ochrony przeciwpożarowej oraz dla Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP Goleszyn wręczył Wójt Gminy Sierpc- Krzysztof Korpoliński wraz z  wiceprzewodniczącą Rady Powiatu - Małgorzatą Korpolińską. 
 
 ds8.jpg  ds10.jpg

Specjalna nagroda trafiła do jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Borkowa Wielkiego za największą liczbę wyjazdów z poza Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego w 2021 roku w powiecie sierpeckim. Na uczestników czekał ciepły  posiłek oraz atrakcje dla najmłodszych.

 ds11.jpg  ds7.jpg

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Urząd Gminy - dane kontaktowe
Ważne adresy i telefony
Rada Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Komunikaty i ostrzeżenia
Fundusze Europejskie
Projekty realizowane ze środków budżetu państwa
Deklaracja dostępności
 
 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


  

Odpady komunalne

 


Zadanie pn.:

„Wykonanie inwentaryzacji źródeł ciepła na terenie Gminy Sierpc”

zrealizowane w 2021 r., współfinansowano przy pomocy środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza i Mikroklimatu MAZOWSZE 2021”

logo-mazwosze.jpg 


 
logo-eu-rp-fs.png
 
 

 
 fundusz.jpg
„Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2021 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 30 000,00 zł” www.wfosigw.pl

www.wfosigw.pl

 
fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2020 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 47 257,23 zł"

www.wfosigw.pl

    
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiego    
logo-mikroporady.jpg