Strona główna arrow Aktualności arrow Odbiór dróg gminnych 02.07.2022.  

Unia Europejska    


Odbiór dróg gminnych

Na terenie gminy Sierpc zakończyły się prace związane z przebudową dróg gminnych. Uroczystego odbioru dróg dokonano w miejscowościach: Borkowo Kościelne, Borkowo Wielkie, Rachocin, Studzieniec , Sułocin-Towarzystwo oraz relacji Piastowo- Piastowo Nowe.

droga_1.jpg 

Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali m.in.: Wójt Gminy Sierpc Krzysztof Korpoliński, Sekretarz Gminy Sierpc Arkadiusz Klimowski, przewodniczący Rady Gminy Sierpc Andrzej Kanigowski, oraz radni z  terenu Gminy Sierpc . Zakres modernizacji dróg gminnych obejmował profilowanie, nowe warstwy konstrukcji, nową nawierzchnię oraz pobocza z kruszywa.

droga_2.jpg 

Inwestycje zostały zrealizowane dzięki środkom własnym Gminy Sierpc oraz dofinansowaniu z  Rządowego  Funduszu Inwestycji Lokalnych i budżetu Województwa Mazowieckiego w zakresie budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych. Zakończone inwestycje przyczyniły się do  usprawnienia i poprawy bezpieczeństwa ruchu kołowego, a także pieszego na drogach gminnych  oraz poprawienia jakości życia mieszkańców. 

droga_3.jpg

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Urząd Gminy - dane kontaktowe
Ważne adresy i telefony
Rada Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Komunikaty i ostrzeżenia
Fundusze Europejskie
Projekty realizowane ze środków budżetu państwa
Deklaracja dostępności
 
 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


  

Odpady komunalne

 


Zadanie pn.:

„Wykonanie inwentaryzacji źródeł ciepła na terenie Gminy Sierpc”

zrealizowane w 2021 r., współfinansowano przy pomocy środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza i Mikroklimatu MAZOWSZE 2021”

logo-mazwosze.jpg 


 
logo-eu-rp-fs.png
 
 

 
 fundusz.jpg
„Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2021 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 30 000,00 zł” www.wfosigw.pl

www.wfosigw.pl

 
fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2020 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 47 257,23 zł"

www.wfosigw.pl

    
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiego    
logo-mikroporady.jpg