Strona główna 04.08.2020.  

Unia Europejska    


ŚWIĘTO SZKOŁY W GOLESZYNIE - 22 MAJA 2008 R.
13.06.2008.
obraz_006.jpg22 maja 2008 roku w Szkole Podstawowej w Goleszynie, jak co roku, odbyła się uroczystość pod hasłem “Święto Szkoły”. 

Oficjalnego otwarcia i przywitania znakomitych gości dokonali: Wójt Gminy Sierpc - Pan Tadeusz Prekurat oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Goleszynie – Pani Wiesława Gańko.

Wśród zaproszonych gości byli: Pani Minister Julia Pitera – Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Pan Stefan Kotlewski – Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego, Pan Eryk Smulewicz – Senator RP.

obraz_134.jpg

 

Ponadto, zjawili się przedstawiciele władz samorządowych, grono pedagogiczne szkoły, uczniowie, absolwenci szkoły oraz mieszkańcy Goleszyna i okolic.

 Z całą pewnością, Święto Szkoły jest szczególnym wydarzeniem w życiu całej społeczności szkolnej, i stało się, po raz kolejny, doskonałą okazją do świetnej zabawy całego Goleszyna.

Uczniowie, jak zwykle, przygotowali znakomity program artystyczny, który wzbudził wiele pozytywnych emocji. W tym roku, młodzi artyści zaprosili widzów w niezapomnianą podróż po Dzikim Zachodzie. Atmosferę przedstawienia doskonale oddały wspaniałe stroje indiańskie i kowbojskie, w jakie były wystrojone występujące dzieci.

Dla podkreślenia klimatu uroczystości zaproszeni goście, a mianowicie Pani Julia Pitera, Pan Stefan Kotlewski, Pan Eryk Smulewicz zostali uhonorowani “Gwiazdą Szeryfa” i kowbojskimi kapeluszami.

Warto zauważyć, że Wójt Gminy Sierpc osobiście wręczył Dyplomy dla całego grona pedagogicznego goleszyńskiej szkoły oraz dla uczniów prowadzących uroczystość, w podziękowaniu za zaangażowanie i pracę w przygotowaniu “Święta Szkoły”.

Co więcej, podczas uroczystości w dowód wdzięczności za pracę na rzecz szkoły wręczono wybranym osobom tytuły “Przyjaciel Szkoły”.

Oczywiście podczas obchodów Święta Szkoły nie mogło zabraknąć loterii fantowej, różnorodnych konkursów, w których uczestniczyli, świetnie się bawiąc, widzowie oraz zaproszeni goście.

Tegoroczne Święto już za nami, ale z całą pewnością zostanie w pamięci wszystkich jego uczestników.

 

J. Karolewska

 

Oto kilka migawek fotograficznych z uroczystości:

 

 obraz_005.jpg  obraz_019.jpg
 obraz_033.jpg  obraz_037.jpg
 obraz_051.jpg  obraz_055.jpg
 obraz_065.jpg  obraz_067.jpg
 obraz_089.jpg  obraz_094.jpg
 obraz_104.jpg  obraz_119.jpg
 obraz_170.jpg  obraz_177.jpg
 obraz_179.jpg  obraz_222.jpg
 obraz_225.jpg  obraz_230.jpg
 obraz_238.jpg  obraz_240.jpg
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Bezpieczeństwo
Komunikaty i ostrzeżenia

 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


  

Odpady komunalne

   


fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2019 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 18 526,00 zł"

www.wfosigw.pl

 


fundusz.jpg

"Eko-logiczne spotkania z przyrodą w Gminie Sierpc dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 33.624,00 zł"

www.wfosigw.pl  


 
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Ochrona bioróżnorodności w Przyrzeczu Skrwy Prawej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 26.228,00 zł"

www.wfosigw.pl  


fundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"fundusz.jpg

"Budowa przyrodniczo-edukacyjnej infrastruktury terenowej w miejscowości Borkowo Kościelne w gminie Sierpc dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 19.758,00 zł"

 
 szkola-rownych-szans.png

Projekt "Szkoła równych szans!"


 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg

 

Logowanie