Strona g堯wna 28.09.2022.  

Unia Europejska    


Nowy So速ys wsi Piaski

    W pi徠ek, 29 kwietnia 2022 roku w budynku Wiejskiego O鈔odka Kultury i Sportu przy ul. Lipowej 1 w miejscowo軼i Piaski przeprowadzono zebranie wiejskie maj帷e na celu wy這nienie so速ysa tej miejscowo軼i. Wybory zosta造 zarz康zone w zwi您ku z wyga郾i璚iem mandatu So速ysa na skutek zrzeczenia si mandatu przez pe軟i帷ego t funkcj Pana Andrzeja Tomaszewskiego. Obecni na zebraniu so貫ckim mieszka鎍y wybrali nowego so速ysa, Pani Ma貪orzat Sadowsk.

    Gratulujemy nowemu so速ysowi i 篡czymy powodzenia oraz sukcesów w pracy na rzecz mieszka鎍ów so貫ctwa Piaski

 
« poprzedni artyku   nast瘼ny artyku »
Menu witryny
Strona g堯wna
Informacje o Gminie
Aktualno軼i
Urz康 Gminy - dane kontaktowe
Wa積e adresy i telefony
Rada Gminy
So貫ctwa
GOPS
Szko造 i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zak豉d Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Komunikaty i ostrze瞠nia
Fundusze Europejskie
Projekty realizowane ze 鈔odk闚 bud瞠tu pa雟twa
Deklaracja dost瘼no軼i
 
 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


 


Transmisja obrad Rady Gminy Serpc

   


Odpady komunalne


 

  1577b.jpg

 

Zadanie pn.:

„Wykonanie inwentaryzacji 廝óde ciep豉 na terenie Gminy Sierpc”

zrealizowane w 2021 r., wspó貨inansowano przy pomocy 鈔odków z bud瞠tu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza i Mikroklimatu MAZOWSZE 2021”

logo-mazwosze.jpg 


 
logo-eu-rp-fs.png
 
 

 
 fundusz.jpg
„Usuni璚ie i unieszkodliwienie wyrobów zawieraj帷ych azbest z terenu Gminy Sierpc w 2021 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony 字odowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 30 000,00 z” www.wfosigw.pl

www.wfosigw.pl

 
fundusz.jpg
"Usuni璚ie i unieszkodliwienie wyrobów zawieraj帷ych azbest z terenu Gminy Sierpc w 2020 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony 字odowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 47 257,23 z"

www.wfosigw.pl

      

logo-mikroporady.jpg

 

Logowanie