Strona główna 28.06.2022.  

Unia Europejska    


Program Grantowy InicJaTyWy
logo_inicjatywy.png

Zapraszamy do głosowania na projekty  (numer 7  Edukacja ekologiczna w praktyce KGW Żochowianki i numer 9 Wyremontowana Biblioteka Publiczna w Borkowie Kościelnym) z Gminy Sierpc w ramach Programu Grantowego InicJaTyWy. Głosowanie będzie się odbywało na stronie internetowej Zagłosuj na Sierpeckie Inicjatywy - Carlsberg - Inicjatywy. Głosy będą weryfikowane za pomocą kodu SMS - po wybraniu projektu, na który internauta chce zagłosować, podaje on swój numer telefonu, na który otrzyma kod weryfikujący. W głosowaniu mogą brać udział tylko numery zarejestrowane w polskiej strefie numeracyjnej (prefiks +48), a pozostałe będą odrzucone. Kod należy wpisać w okienku na www i potwierdzić swój głos. Z jednego numeru telefonu może zostać oddany tylko jeden głos.

Głosujemy od 27 kwietnia do 13 maja 2022 roku.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Urząd Gminy - dane kontaktowe
Ważne adresy i telefony
Rada Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Komunikaty i ostrzeżenia
Fundusze Europejskie
Projekty realizowane ze środków budżetu państwa
Deklaracja dostępności
 
 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


Sesje Rady Gminy


  

Odpady komunalne

 


Zadanie pn.:

„Wykonanie inwentaryzacji źródeł ciepła na terenie Gminy Sierpc”

zrealizowane w 2021 r., współfinansowano przy pomocy środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza i Mikroklimatu MAZOWSZE 2021”

logo-mazwosze.jpg 


 
logo-eu-rp-fs.png
 
 

 
 fundusz.jpg
„Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2021 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 30 000,00 zł” www.wfosigw.pl

www.wfosigw.pl

 
fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2020 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 47 257,23 zł"

www.wfosigw.pl

    
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiego    
logo-mikroporady.jpg

 

Logowanie