Strona główna 02.10.2022.  

Unia Europejska    


Odbiór dróg powiatowych w Gminie Sierpc
 W dniu 21 kwietnia 2022 roku  wspólnie z władzami powiatu dokonano uroczystego odbioru mostu i dróg powiatowych w miejscowości Mieszczk, Pawłowo, Bledzewo oraz Grodkowo -Zawisze.
 
  powiatowa_mieszczk_1.jpg 

Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali m.in.: Wójt Gminy Sierpc Krzysztof Korpoliński, starosta sierpecki Andrzej Cześnik, wicestarosta Sławomir Olejniczak oraz wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Małgorzata Korpolińska. 

powiatowa_grodkowo-_zawisze1.jpg  powiatowa_bledzewo1.jpg
W uroczystościach brali również udział Sekretarz Gminy Sierpc Arkadiusz Klimowski, przewodniczący Rady Gminy Sierpc Andrzej Kanigowski oraz radni z  terenu gminy sierpc. 
powiatowa_pawowo1.jpg   bledzewo_2.jpg

 Zrealizowane zadania pt. "Przebudowa mostu nr JNI31001094 w m. Mieszczk w ciągu drogi powiatowej nr 3725 W Pawłowo-Mieszczk wraz z drogami dojazdowymi' oraz „Przebudowa drogi powiatowej nr 3733W Piastowo- Bledzewo w miejscowości Bledzewo  zostały współfinansowane przez Powiat Sierpecki i Gminę Sierpc oraz przy udziale środków zewnętrznych w ramach dotacji Województwa Mazowieckiego i Ministerstwa Finansów.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Urząd Gminy - dane kontaktowe
Ważne adresy i telefony
Rada Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Komunikaty i ostrzeżenia
Fundusze Europejskie
Projekty realizowane ze środków budżetu państwa
Deklaracja dostępności
 
 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


 


Transmisja obrad Rady Gminy Serpc

   


Odpady komunalne


 

  1577b.jpg

 

Zadanie pn.:

„Wykonanie inwentaryzacji źródeł ciepła na terenie Gminy Sierpc”

zrealizowane w 2021 r., współfinansowano przy pomocy środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza i Mikroklimatu MAZOWSZE 2021”

logo-mazwosze.jpg 


 
logo-eu-rp-fs.png
 
 

 
 fundusz.jpg
„Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2021 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 30 000,00 zł” www.wfosigw.pl

www.wfosigw.pl

 
fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2020 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 47 257,23 zł"

www.wfosigw.pl

      

logo-mikroporady.jpg

 

Logowanie