Strona główna 02.10.2022.  

Unia Europejska    


Pomoc dla zwierząt na Ukrainie
pomoc_zwierztom_2.jpg 
Wojna na Ukrainie ma wiele wymiarów. Cierpią ludzie, cierpią również zwierzęta. Na pomoc ukraińskim zwierzakom ruszyła też Szkoła Podstawowa w Borkowie Kościelnym przyłączając się do zbiórki zorganizowanej przez płockie schronisko. W szkole zorganizowano zbiórkę niezbędnych artykułów dla czworonogów. Uczniowie zbierali dary dla zwierząt w postaci transporterów i karmy w mniejszych opakowaniach do 3 kg, które zostaną przetransportowane do Ukrainy.
Społeczność szkolna  z wielkim zaangażowaniem pomogła czworonożnym przyjaciołom z    ogarniętej wojną Ukrainy. Zorganizowaną na terenie placówki zbiórkę wsparło wielu uczniów, rodziców i pracowników, udało się zgromadzić ogromne ilości artykułów.
 pomoc_zwierztom_1.jpg  pomoc_zwierztom_3.jpg
Wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu „Pomocna dłoń" pokazali, że nie zapominają o      zwierzętach, które tej pomocy również potrzebują. Akcję koordynowały: Monika Łyczkowska, Anita Marlęga, Małgorzata Korpolińska.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Urząd Gminy - dane kontaktowe
Ważne adresy i telefony
Rada Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Przewodnik Interesanta
Komunikaty i ostrzeżenia
Fundusze Europejskie
Projekty realizowane ze środków budżetu państwa
Deklaracja dostępności
 
 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


 


Transmisja obrad Rady Gminy Serpc

   


Odpady komunalne


 

  1577b.jpg

 

Zadanie pn.:

„Wykonanie inwentaryzacji źródeł ciepła na terenie Gminy Sierpc”

zrealizowane w 2021 r., współfinansowano przy pomocy środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza i Mikroklimatu MAZOWSZE 2021”

logo-mazwosze.jpg 


 
logo-eu-rp-fs.png
 
 

 
 fundusz.jpg
„Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2021 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 30 000,00 zł” www.wfosigw.pl

www.wfosigw.pl

 
fundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2020 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 47 257,23 zł"

www.wfosigw.pl

      

logo-mikroporady.jpg

 

Logowanie