Strona główna 20.09.2018.  

Unia Europejska    


Urząd Gminy w Sierpcu
ul. Biskupa Floriana 4
09-200 Sierpc

woj. mazowieckie, powiat sierpecki

budynek_gminy_sierpc_-_maly.jpg

tel. 024-275-57-01
fax. 024-275-57-01

 e-mail:  info@gmina.sierpc.pl

 

Uprzejmie informujemy, że od 1 maja 2016 r. zmienia się numer rachunku bankowego Urzędu Gminy w Sierpcu. Nowy numer to:
 
Bank Pekao SA I O/Sierpc
73 1240 5703 1111 0010 6738 1026

 


Informacja o dofinansowaniu

 

logo1.jpg

 

 

 

"Budowa przyrodniczo-edukacyjnej infrastruktury terenowej w miejscowości Borkowo Kościelne w gminie Sierpc dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 19.758,00 zł"

 

 
KAMPANIA SPOŁECZNA - Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny

   22 września 2017 roku w Zespole Szkół w Borkowie Kościelnym odbyło się spotkanie w ramach kampanii pod nazwą: „Jesteś widoczny, Jesteś bezpieczny". Akcja ta zorganizowana została przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Urząd Gminy w Sierpcu oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Płocku. Uczestniczyły w niej również instytucje odpowiedzialne za zapewnienie bezpieczeństwa na terenie powiatu sierpeckiego, w tym sierpeccy policjanci.


Czytaj całość

 

Czytaj całość
 
Akcja "Sprzątanie świata" - 2017

   Podobnie jak w latach ubiegłych, we wrześniu br. w wszystkich szkołach z terenu Gminy Sierpc odbyła się akcjaSprzątanie Świata". W tym roku kampania przebiegała pod hasłem „ Nie ma śmieci - są surowce". W akcji udział wzięli uczniowie i nauczyciele szkół podstawowych oraz klas gimnazjalnych oraz przedszkolaki wraz z opiekunami. Dzieci i młodzież zaopatrzeni w worki na śmieci oraz jednorazowe rękawiczki bardzo licznie przystąpili do zbierania śmieci. Sprzątano i porządkowano tereny wokół szkół, ulice, okoliczne lasy i przydrożne rowy.

Czytaj całość
Czytaj całość
 
INFORMACJA DLA PRODUCENTÓW ROLNYCH, KTÓRZY PONIEŚLI SZKODY W LASACH

INFORMACJA DLA PRODUCENTÓW ROLNYCH, KTÓRZY PONIEŚLI SZKODY W LASACH

Rada Ministrów Uchwałą Nr 129/2017 z dnia 28 sierpnia 2017 r. ustanowiła program pomocowy dla rolników i producentów rolnych, którzy ponieśli szkody w gospodarstwach rolnych lub działach specjalnych produkcji rolnej spowodowanych wystąpieniem w sierpniu 2017 r. huraganu, gradu lub deszczu nawalnego. Poszkodowani, którzy ponieśli szkody w lasach mogą ubiegać się o dotacje w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Szczegóły dotyczące pomocy znajdują się na stronach internetowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa: (http://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/artykuly/rolnicy-ktorzy-poniesli-straty-wskutek-sierpniowych-nawalnic-moga-skladac-wnioski-o-pomoc.html). Zgodnie z pkt 3.2. ppkt 2 ww. uchwały wystąpienie szkód w lasach potwierdza wojewoda właściwy ze względu na położenie lasów, sporządzając adnotację na oświadczeniu producenta rolnego dotyczącego wystąpienia tych szkód. W celu złożenia oświadczenia należy przybyć do Wydziału Rolnictwa i Środowiska Starostwa Powiatowego w Sierpcu ul. Kopernika 9, pokój nr 1 w godz. 730-1530 do dnia 5 października br.  

 
Siłownia w Sudragach.

 Siłownia w Sudragach.

Przy remizie w Sudragach zakończono budowę siłowni zewnętrznej dla mieszkańców wioski.                        

Czytaj całość

 

 

Czytaj całość
 
Jubileusz 50-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Warzyn Skóry

Jubileusz 50 -lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Warzyn Skóry

Druhowie strażacy działający w jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Warzyn Skóry w dniu 10 września 2017 roku obchodzili jubileusz 50-lecia istnienia jednostki.

Czytaj całość

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 55 - 60 z 259
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Przewodnik Interesanta
Bezpieczeństwo
Komunikaty i ostrzeżenia

 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


 

Odpady komunalne

   
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"fundusz.jpg

"Budowa przyrodniczo-edukacyjnej infrastruktury terenowej w miejscowości Borkowo Kościelne w gminie Sierpc dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 19.758,00 zł"

 fundusz.jpg
Organizacja III sierpeckiego konkursu ekologicznego "Z ekologią za pan brat" dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 11.907,00 zł
 szkola-rownych-szans.png

Projekt “Szkoła równych szans!”

 


 

image3015.gif

Inwestycje z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objęte PROW na lata 2007-2013 zrealizowane w 2013 r.

 


do_przedszkola_logo.gif


 
 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg

 

Logowanie