Strona główna 20.10.2018.  

Unia Europejska    


Potyczki matematyczno-przyrodnicze w Borkowie Kościelnym

     Dnia 16 marca 2018r. w Szkole Podstawowej w Borkowie Kościelnym odbył się konkurs dla klas VII „Potyczki matematyczno-przyrodnicze".
 Patronat nad konkursem objął Pan Krzysztof Korpoliński Wójt Gminy Sierpc.
W konkursie uczestniczyło 6 trzyosobowych grup ze szkół podstawowych z terenu gminy Sierpc.

 

dsc04328.jpg
 
   Konkurs rozpoczął się projekcją filmów z doświadczenia lub eksperymentu z zakresu przedmiotów matematyczno-przyrodniczych nagranych przez zespoły. Filmy zostały wysoko ocenione przez jury. Następnie rozpoczęły się konkurencje, a wśród nich „Sprawdź, co wiesz?”, „Prawda, czy fałsz?”, „Slalom ekologiczny”, „Gra w ciemno”, „Bank pomysłów” i „Kalambury”.
 
 
dsc04218.jpg
dsc04235.jpg
dsc04257.jpg  dsc04290.jpg
 
 
    Po zmaganiach drużyn i zaciętej rywalizacji nastąpiło podsumowanie konkursu i wręczenie nagród, podczas którego uczestniczył Pan Krzysztof Korpoliński Wójt Gminy Sierpc i Pani Maria Trzcińska Dyrektor SP w Borkowie Kościelnym.
 

dsc04142.jpg

dsc04322.jpg

dsc04309.jpg  dsc04149.jpg
   
 Zwycięzcą I edycji „Potyczek matematyczno-przyrodniczych” została grupa siódmoklasistów ze SP w Borkowie Kościelnym w składzie: Jakub Czarnomski, Patryk Skrobiński i Kacper Spychała, II miejsce zajęła grupa uczniów ze SP w Goleszynie, a III miejsce zespół uczniów klasy VII ze SP w Bledzewie. W klasyfikacji szkół I miejsce przypadło SP w Borkowie, II miejsce SP w Goleszynie, III miejsce SP z Bledzewa, wyróżnienie SP w Sudragach.
 Zwycięskie drużyny otrzymały nagrody rzeczowe i dyplomy, zaś dla szkół Wójt Gminy Sierpc ufundował statuetki. Organizatorkami konkursu były nauczycielki przedmiotów matematyczno-przyrodniczych ze SP w Borkowie Kościelnym p. Małgorzata Korpolińska, p. Urszula Chojnowska, p. Henryka Rożniak 
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Przewodnik Interesanta
Bezpieczeństwo
Komunikaty i ostrzeżenia

 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


 

Odpady komunalne

   
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"fundusz.jpg

"Budowa przyrodniczo-edukacyjnej infrastruktury terenowej w miejscowości Borkowo Kościelne w gminie Sierpc dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 19.758,00 zł"

 fundusz.jpg
Organizacja III sierpeckiego konkursu ekologicznego "Z ekologią za pan brat" dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 11.907,00 zł
 szkola-rownych-szans.png

Projekt “Szkoła równych szans!”

 


 

image3015.gif

Inwestycje z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objęte PROW na lata 2007-2013 zrealizowane w 2013 r.

 


do_przedszkola_logo.gif


 
 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg

 

Logowanie