Strona główna arrow Aktualności arrow Dzień Edukacji Narodowej 20.10.2018.  

Unia Europejska    


Dzień Edukacji Narodowej

      W dniu 13 października  2017r.  w  Zajeździe Sonata dyrektorzy, nauczyciele oraz pracownicy szkół z terenu Gminy Sierpc obchodzili Dzień Edukacji Narodowej. W uroczystości tradycyjnie uczestniczył Pan Waldemar Olejniczak - poseł na Sejm RP, Wójt Gminy Sierpc - Krzysztof Korpoliński, Radni Gminy Sierpc, pracownicy Urzędu Gminy oraz Pracownicy Oświaty z terenu Gminy Sierpc.

 
edukacja_1.jpg

      Wójt Gminy Sierpc w swoim  przemówieniu, podkreślił iż „zasługi każdego z nauczycieli w kształceniu dzieci i młodzieży  są nieocenione. Absolwenci naszych gminnych szkół dziś studiują na prestiżowych uczelniach, pracują w przedsiębiorstwach, korporacjach, urzędach różnych szczebli oraz prowadzą własną działalność gospodarcza odnosząc znaczące sukcesy.(...) Bardzo często poświęcacie swój cenny  czas dla swoich wychowanków. Za to wszystko serdecznie dziękuje."

edukacja_4.jpg

 

   Podczas uroczystości  wręczono Nagrody Wójta Gminy Sierpc oraz Nagrody Dyrektorów  Szkół.

   Nagrody Wójta Gminy Sierpc za osiągnięcia oraz wzorowo wykonywaną pracę otrzymali: ze Szkoły Podstawowej im. Zygmunta Padlewskiego w Bledzewie: Urszula Wiśniewska; ze Szkoły Podstawowej w Borkowie Kościelnym: Maria Trzcińska, Danuta Waćkowska, Grażyna Koszalska; ze Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Goleszynie: Wiesława Gańko, Mirosław Hensel, Joanna Szczepkowska, Anna Węglarek; ze Szkoły Podstawowej w Sudragach : Ewa Redecka, Ewa Danuta Golis; z Publicznego Przedszkola w Studzieńcu: Monika Łukomska, Elżbieta Wesołowska.


edukacja_5.jpg
edukacja_6.jpg

  Dyrektorzy z poszczególnych szkół przyznali także nagrody dla swoich pracowników. Nagrody i wyróżnienia wręczone zostały przez Wójta Gminy Sierpc - Pana Krzysztofa Korpolińskiego  oraz dyrektorów ze szkół z terenu Gminy Sierpc. Ze Szkoły Podstawowej im. Zygmunta Padlewskiego w Bledzewie: Witkowska Anita, Rzepecka Krystyna, Replewicz Marzena, Grączewska Jolanta, ze Szkoły Podstawowej w Borkowie Kościelnym: Zieliński Tomasz, Szulecka Jolanta, Rzeszotarski Robert, Makowska Milena, Łyczkowska Monika, Szczelaszczyk Elżbieta, Klonowski Tomasz; ze Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Goleszynie: Błażejewska Bożena, Zych Jolanta, Tomaszewska Krystyna, Bajkowska Agnieszka, Zdzięmborski Sławomir, Węglarek Jarosław; ze Szkoły Podstawowej w Sudragach : Domańska Magdalena, Ulicki Radosław, Tomaszewska Justyna; z Publicznego Przedszkola w Studzieńcu: Ziółkowska Barbara, Borowska Edyta.

 edukacja_8.jpg  edukacja_7.jpg  edukacja_10.jpg
 edukacja_9.jpg  edukacja_12.jpg  edukacja_11.jpg

  Uroczystość uświetniły występy dzieci ze Szkoły Podstawowej w Sudragach.

edukacja_21.jpg
edukacja_20.jpg
 edukacja_22.jpg

 


 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Przewodnik Interesanta
Bezpieczeństwo
Komunikaty i ostrzeżenia

 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


 

Odpady komunalne

   
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"fundusz.jpg

"Budowa przyrodniczo-edukacyjnej infrastruktury terenowej w miejscowości Borkowo Kościelne w gminie Sierpc dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 19.758,00 zł"

 fundusz.jpg
Organizacja III sierpeckiego konkursu ekologicznego "Z ekologią za pan brat" dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 11.907,00 zł
 szkola-rownych-szans.png

Projekt “Szkoła równych szans!”

 


 

image3015.gif

Inwestycje z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objęte PROW na lata 2007-2013 zrealizowane w 2013 r.

 


do_przedszkola_logo.gif


 
 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg