Strona g堯wna arrow Aktualno軼i arrow Si這wnia w Sudragach. 20.10.2018.  

Unia Europejska    


Si這wnia w Sudragach.

 Si這wnia w Sudragach.

Przy remizie w Sudragach zako鎍zono budow si這wni zewn皻rznej dla mieszka鎍ów wioski.                        

sudragi_1.jpg

 

 

Powsta豉 ona dzi瘯i staraniom Ochotniczej Stra篡 Po瘸rnej w Sudragach z Prezesem druhem Bohdanem Kopyci雟kim na czele , a tak瞠 przy wspó逍racy z so貫ctwem Sudragi, Radnym Gminy Sierpc- Panem Kazimierzem Kuligowskim, Samorz康em Gminy Sierpc z Wójtem Krzysztofem Korpoli雟kim oraz przy wsparciu finansowym Carlsberg Polska S.A.

sudragi_3.jpg
sudragi_4.jpg

 

Wójt Gminy Sierpc sk豉da serdeczne podzi瘯owania za wsparcie finansowe  firmie Carlsberg Polska S.A.

 
« poprzedni artyku   nast瘼ny artyku »
Menu witryny
Strona g堯wna
Informacje o Gminie
Aktualno軼i
Rada Gminy
Urz康 Gminy
So貫ctwa
GOPS
Szko造 i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Przewodnik Interesanta
Bezpiecze雟two
Komunikaty i ostrze瞠nia

 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


 

Odpady komunalne

   
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludno軼i o zagro瞠niach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Usuni璚ie i unieszkodliwienie wyrobów zawieraj帷ych azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony 字odowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 z"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony 字odowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 z"fundusz.jpg

"Budowa przyrodniczo-edukacyjnej infrastruktury terenowej w miejscowo軼i Borkowo Ko軼ielne w gminie Sierpc dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony 字odowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 19.758,00 z"

 fundusz.jpg
Organizacja III sierpeckiego konkursu ekologicznego "Z ekologi za pan brat" dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony 字odowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 11.907,00 z
 szkola-rownych-szans.png

Projekt “Szko豉 równych szans!”

 


 

image3015.gif

Inwestycje z zakresu ma造ch projektów w ramach dzia豉nia 413 „Wdra瘸nie lokalnych strategii rozwoju” obj皻e PROW na lata 2007-2013 zrealizowane w 2013 r.

 


do_przedszkola_logo.gif


 
 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg