Strona główna arrow Aktualności arrow Jubileusz 50-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Warzyn Skóry 20.10.2018.  

Unia Europejska    


Jubileusz 50-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Warzyn Skóry

Jubileusz 50 -lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Warzyn Skóry

Druhowie strażacy działający w jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Warzyn Skóry w dniu 10 września 2017 roku obchodzili jubileusz 50-lecia istnienia jednostki.

warzyn__1.jpg

    W uroczystości udział wzięli m.in.: Poseł na Sejm RP – Pan Waldemar Olejniczak, Wójt Gminy Sierpc – Pan Krzysztof Korpoliński, , Radni Gminy Sierpc oraz przedstawiciele Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. Obchody rozpoczęto mszą świętą polową przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Warzyn Skóry. Mszę odprawił ks. Andrzej Zakrzewski Dziekan Dekanatu Tłuchowskiego. Po Mszy Świętej dziękczynnej wręczono okolicznościowe statuetki za wysługę lat, za zasługi oraz za wieloletnią działalność dla jednostki. Statuetki otrzymali druhowie: Krzysztof Rudowski, Ryszard Milewski, Andrzej Włoczewski, Mieczysław Olkuski, Kazimierz Prucheński, Adam Żurawski,Klemens Uździcki, Janusz Kwiatkowski.
 
 warzyn_2.jpg
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Przewodnik Interesanta
Bezpieczeństwo
Komunikaty i ostrzeżenia

 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


 

Odpady komunalne

   
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"fundusz.jpg

"Budowa przyrodniczo-edukacyjnej infrastruktury terenowej w miejscowości Borkowo Kościelne w gminie Sierpc dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 19.758,00 zł"

 fundusz.jpg
Organizacja III sierpeckiego konkursu ekologicznego "Z ekologią za pan brat" dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 11.907,00 zł
 szkola-rownych-szans.png

Projekt “Szkoła równych szans!”

 


 

image3015.gif

Inwestycje z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objęte PROW na lata 2007-2013 zrealizowane w 2013 r.

 


do_przedszkola_logo.gif


 
 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg