Strona główna 15.10.2018.  

Unia Europejska    


Konkurs fotograficzny LGD "Sierpeckie Partnerstwo"

   Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Sierpeckie Partnerstwo" z siedzibą w Sierpcu organizuje konkurs fotograficzny pt. ODKRYWAMY PIĘKNO LGD "Sierpeckie Partnerstwo".

plakat_lgd.jpg

 

  Konkurs przeprowadzony będzie w trzech kategoriach wiekowych:

  • dziecięcej (do 13 lat)
  • młodziezowej (14-17 lat)
  • dorosli (18 lat oraz powyżej).

      Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie jedno zdjęcie w ramach konkursu. Fotografie powinny być wykonane na terenie obszaru Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Sierpeckie Partnerstwo" (tj. gmina: Gozdowo, Mochowo, Rościszewo, Sierpc, Szczutowo, Zawidz oraz miasta Sierpc).

      Czas trwania konkursu: od 2 października 2017r. do 30 listopada 2017r. Więcej informacji znajda Państwo w Regulaminie konkursu dostępnym na stronie www.lgdsp.pl.

 Na zwycięszców czekają atrakcyjne nagrody.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Przewodnik Interesanta
Bezpieczeństwo
Komunikaty i ostrzeżenia

 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


 

Odpady komunalne

   
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"fundusz.jpg

"Budowa przyrodniczo-edukacyjnej infrastruktury terenowej w miejscowości Borkowo Kościelne w gminie Sierpc dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 19.758,00 zł"

 fundusz.jpg
Organizacja III sierpeckiego konkursu ekologicznego "Z ekologią za pan brat" dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 11.907,00 zł
 szkola-rownych-szans.png

Projekt “Szkoła równych szans!”

 


 

image3015.gif

Inwestycje z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objęte PROW na lata 2007-2013 zrealizowane w 2013 r.

 


do_przedszkola_logo.gif


 
 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg

 

Logowanie