Strona główna arrow Aktualności arrow SPOTKANIE NOWOROCZNE 2013 15.10.2018.  

Unia Europejska    


SPOTKANIE NOWOROCZNE 2013

    W dniu 18 stycznia 2013 roku w miejscowości Studzieniec odbyło się Spotkanie Noworoczne.

1.jpg

     W spotkaniu udział wzięli m.in.: Pan Piotr Zgorzelski – Poseł na Sejm RP, Pan Michał Twardy – Dyrektor Delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, Pan Radosław Lewandowski – Dyrektor Delegatury Urzędu Wojewódzkiego w Płocku, Pani Beata Wójcik – Dyrektor I Oddziału Banku Gospodarstwa Krajowego w Warszawie, Pan Jan Laskowski – Starosta Powiatu Sierpeckiego, Pan Marek Gąsiorowski – V-ce Starosta Powiatu Sierpeckiego, przedstawiciele jednostek administracyjnych współpracujących z Gminą Sierpc, przedsiębiorcy, sołtysi, radni, dyrektorzy szkół z terenu Gminy Sierpc, pracownicy Urzędu Gminy i jednostek organizacyjnych.

2.jpg

     Uroczystość prowadził Pan Mirosław Hensel – dyrektor Gimnazjum im. Jana Pawła II w Susku.

3.jpg

      Pani Iwona Janiszewska – Przewodnicząca Rady Gminy Sierpc przywitała gości.

4.jpg

     Następnie Wójt Gminy Sierpc – Pan Tadeusz Prekurat podsumował 2012 rok, przedstawił inwestycje zrealizowane w 2012 roku oraz wymienił inwestycje zaplanowane na 2013 rok, podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do poprawy życia społeczno – gospodarczego Gminy Sierpc – „Słowa podziękowania składam wszystkim, kierującym różnymi sferami naszego życia, za pomnażanie materialnego, kulturalnego i duchowego dorobku. Dziękuję wszystkim jednostkom współpracującym z Gminą. Tworzycie nie tylko miejsca pracy. Większość z was włącza się aktywnie w rozwiązywanie gminnych problemów, wykazuje dużą wrażliwość społeczną”.

Na zakończenie przemówienia Wójt Gminy Sierpc złożył Życzenia Noworoczne: „Na progu nowego – 2013 roku – Życzę Państwu i wszystkim mieszkańcom naszej gminy dużo zdrowia, wielu sukcesów zawodowych i pomyślności w życiu osobistym. Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy wszystkim przez cały Nowy Rok. Życzę, aby był to Rok szczęśliwy w osobiste doznania, spełnił zamierzenia i dążenia zawodowe i społeczne oraz by przyniósł wiele satysfakcji z własnych dokonań”.

 

5.jpg

     Wygłoszone zostały przemówienia okolicznościowe zaproszonych gości.

 

6.jpg 7.jpg
8.jpg 9.jpg

     Kolejnym punktem uroczystości były występy artystyczne młodzieży szkolnej z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Susku oraz Kingi Kowalkowskiej absolwentki Gimnazjum im. Jana Pawła II w Susku.

 

10.jpg 11.jpg

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Przewodnik Interesanta
Bezpieczeństwo
Komunikaty i ostrzeżenia

 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


 

Odpady komunalne

   
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg

"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Sierpc w 2018 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 22.360,65 zł"

www.wfosigw.plfundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"fundusz.jpg

"Budowa przyrodniczo-edukacyjnej infrastruktury terenowej w miejscowości Borkowo Kościelne w gminie Sierpc dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 19.758,00 zł"

 fundusz.jpg
Organizacja III sierpeckiego konkursu ekologicznego "Z ekologią za pan brat" dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 11.907,00 zł
 szkola-rownych-szans.png

Projekt “Szkoła równych szans!”

 


 

image3015.gif

Inwestycje z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objęte PROW na lata 2007-2013 zrealizowane w 2013 r.

 


do_przedszkola_logo.gif


 
 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg